Jak w tej chwili wygląda rynek mieszkań na wynajem? Jakich mieszkań szukają dziś najemcy i czego oczekują od inwestorów? Tego wszystkiego dowiecie się podczas bezpłatnego webinaru OKK! Design. Już 14 grudnia 2020 o godzinie 12.00 eksperci warszawskiej Pracowni Architektury Wnętrz Decoroom opowiedzą o perspektywach rozwoju rynku najmu w Polsce oraz o tym, jak wykańczane są mieszkania pod wynajem.

Wirtualne spotkania na żywo to obecnie bardzo popularna forma prowadzenia szkoleń i warsztatów. Przekonuje się do niej coraz więcej architektów, projektantów i marek wnętrzarskich. Z myślą o nich agencja OKK! PR stworzyła cykl webinarów, na które zaprasza autorytety z branży, aby wymienić się doświadczeniami i wiedzą. 

Najbliższe spotkanie z cyklu OKK! Design zaplanowano na 14 grudnia 2020. Wezmą w nim udział przedstawiciele Decoroom, warszawskiej Pracowni Architektury Wnętrz. Firma jest obecna na rynku od ponad 11 lat i specjalizuje się w wykańczaniu mieszkań pod klucz. W ostatnim czasie prężnie działa w segmencie PRS (ang. Private Rented Sector).

Mieszkanie na wynajem, proj. Decoroom, fot. Marta Behling

Podczas webinaru pracownię Decoroom reprezentować będą Jakub Bartos (Dyrektor Zarządzający Decoroom) oraz Magdalena Tarnowska (Dyrektor Działu Inwestycji Decoroom). Jakub Bartos posiada 13-letnie doświadczenie w obszarze rynku nieruchomości. Z Decoroom związany jest od początku istnienia spółki jako Współwłaściciel i Dyrektor Zarządzający. Odpowiada za rozwój firmy oraz ścisłą współpracę z deweloperami w przygotowywaniu oferty wykończenia mieszkań pod klucz. W chwili obecnej jego działania skupiają się na wykończeniach pod klucz inwestycji na wynajem (sektor PRS). W latach 2017-2020 pełnił rolę Dyrektora Segmentu Mieszkaniowego w firmie Golub GetHouse.

Jakub Bartos i Magda Tarnowska

Magdalena Tarnowska to architektka wnętrz, od 14 lat związana z branżą, a od 3 lat z pracownią Decoroom. Obecnie jako Dyrektor Działu Inwestycji odpowiada m.in. za współpracę z inwestorami oraz konsultowanie projektów wnętrz nieruchomości oferujących mieszkania na wynajem.

Prelegenci Decoroom w trakcie spotkania opowiedzą m.in. o tym, jak obecnie wygląda rynek mieszkań na wynajem, jak pandemia wpłynęła na ten sektor, a także jakich lokali szukają dziś najemcy i na co warto zwrócić uwagę projektując i wykańczając mieszkania pod wynajem.

Webinar rozpocznie część warsztatowa z udziałem przedstawicieli firm Samsung i Barlinek. Magdalena Weber i Paweł Brzezicki opowiedzą o najnowszych technologiach, funkcjach i wzornictwie chłodziarek Samsung. Następnie Jacek Kula przedstawi ofertę i możliwości produktów marki Barlinek. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli na bieżąco zadawać pytania prelegentom.

Mieszkanie na wynajem, proj. Decoroom, fot. Marta Behling

Link do darmowej rejestracji:

https://okkpr.clickmeeting.com/bezplatny-webinar-jak-projektowac-mieszkania-pod-wynajem-/register?_ga=2.181044898.422975743.1606898939-1710751217.1602403751

Mecenas spotkania: SAMSUNG

Partner spotkania: Barlinek

Patroni webinaru OKK! design: Czas na Wnętrze, Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Magazif.pl, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA 14.XII.2020

12.00 - powitanie gości i widzów

12.05 - warsztat SAMSUNG: NAJNOWSZE TECHNOLOGIE W AGD: chłodziarki - Magdalena Weber, Paweł Brzezicki

12.30 - warsztat BARLINEK

13.00 - wykład DECOROOM: JAK PROJEKTOWAĆ MIESZKANIA POD WYNAJEM? - Magdalena Tarnowska, Dyrektor Działu Inwestycji, Jakub Bartos, Dyrektor Zarządzający Decoroom