Chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale brakuje Ci pomysłu? Nie masz środków na wsparcie architekta? Marka Agata przychodzi z pomocą! Rusza portal noiladnie.pl, który dostarczy inspiracji i przybliży marzenia o funkcjonalnych, pięknych wnętrzach. Co zrobić, by zdobyć bezpłatny projekt metamorfozy?

Zmiana aranżacji wnętrza to wspaniała przygoda. Choć wymaga nieco zachodu, czego nie robi się dla pięknego mieszkania, które cieszy oko i spełnia potrzeby całej rodziny? Polacy do tematu aranżacji wnętrz podchodzą ambitnie - rzadko korzystają z profesjonalnego wsparcia architekta , częściej zaś bazują na własnych pomysłach i pomocy najbliższych. Zdarza się jednak, że pozytywne nastawienie i pokłady kreatywności nie wystarczają. Szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzą trudne przestrzenie. Małe okna, wąskie i długie pokoje, skosy, niewielkie metraże - to największe bolączki właścicieli mieszkań, którzy marzą o odświeżonej i bardziej funkcjonalnej aranżacji. Właśnie dla nich powstała nowa platforma marki Agata - noiladnie.pl.  

- Na co dzień dostarczamy naszym Klientom moc wnętrzarskich inspiracji, przedstawiając propozycje aranżacji i doradzając podczas zakupów. Dzięki wielu rozmowom wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzą się podczas planowania różnego rodzaju przestrzeni. Postanowiliśmy znaleźć sposób, by jeszcze bardziej wspierać ich w tym procesie, dzieląc się wiedzą naszych ekspertów. Tak powstała platforma noiladnie.pl, dzięki której profesjonalne doradztwo w kwestii projektowania wnętrz jest na wyciągnięcie ręki - komentuje Krzysztof Wadas, dyrektor ds. marketingu Salonów Agata.

Zgłoś swoje pomieszczenie!

Salony Agata we współpracy z profesjonalnymi projektantami wnętrz pomogą znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich czterech ścian. Wystarczy zgłosić wybrane pomieszczenie, wypełniając formularz dostępny na platformie noiladnie.pl. Kilka zdjęć, odręcznie przygotowany rzut z naniesionymi wymiarami i krótki opis wymarzonego stylu - tyle wystarczy, by dać szansę swojemu mieszkaniu na wielką rewolucję.

Do akcji można zgłosić salon, sypialnię, pokój dziecka lub kuchnię. To miejsca, które szczególnie wymagają przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań. Z nadsyłanych zgłoszeń eksperci serwisu „No i ładnie” wybierać będą te najbardziej ambitne i ciekawe. Ich właściciele zyskają profesjonalne projekty aranżacji wnętrz przygotowane przez świetnych projektantów. Przygotowane propozycje nie tylko zachwycą wyjątkowym stylem, ale co również ważne - optymalnie wykorzystają wymagającą przestrzeń, by jak najlepiej służyła domownikom.

Kopalnia inspiracji

Noiladnie.pl to jednak znaczenie więcej niż platforma do przesyłania zgłoszeń pomieszczeń, które wymagają zmiany. To prawdziwa kopalnia inspiracji dla wszystkich tych, którzy na co dzień poszukują wnętrzarskich pomysłów i sprytnych rozwiązań pozwalających na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Na stronie znajdziemy bowiem wszystkie zrealizowane przez projektantów metamorfozy, które pozwolą odkryć potencjał drzemiący w każdym, nawet najbardziej wymagającym zakątku mieszkania.

W serwisie dostępne są także artykuły dotyczące aranżacji przestrzeni bogate w pomysły i wskazówki na zmiany wnętrz w różnej stylistyce, a także cykl odcinków „No i ładnie” przygotowany we współpracy z Dzień Dobry TVN, w których Ambasadorka salonów Agata - Małgorzata Socha, wraz z projektantami wnętrz, przeprowadzają metamorfozy w polskich domach. Więcej informacji na stronie www.noiladnie.pl.