Złoto oraz mosiądz stoją poza trendami, będąc ponadczasowym elementem niemal każdego eleganckiego i szykownego wnętrza.

Marka PAP DECO - producent mosiężnych uchwytów meblowych i dekoracji ściennych rozwija kolekcję ArtCollection, wprowadzając do oferty nową mini kolekcję uchwytów inspirowanych epoką kamienia.

Od lewej: Uchwyt Devon I, Arche (ArtCollection), od 190 zł; Uchwyt Devon II, Arche (ArtCollection), od 190 zł
Od lewej: Uchwyt Devon III, Arche (ArtCollection), od 190 zł; Uchwyt Devon IV, Arche (ArtCollection) od 190 zł; Uchwyt Devon II, Arche (ArtCollection), od 190 zł

Znajdziemy w niej ponad 9 modeli, zarówno dłuższych uchwytów jak i niekonwencjonalnych gałek meblowych, oddających hołd historii, o nieregularnych żłobieniach, przypominających strukturę osadzonej na wykopaliskach ziemi.

Mosiężne uchwyty Carbon L i S, Arche (ArtCollection), od 250 zł i od 190 zł

Mini kolekcja Arche została stworzona z myślą o wysublimowanych przestrzeniach, w których główną rolę grają kolory ziemi oraz materiały naturalne - takie jak drewno czy kamień. Uchwyty szczególnie dodadzą szyku meblom z ciemnego drewna egzotycznego wykończonego na wysoki połysk, ale również tym w czerni czy ponadczasowej bieli.

Mosiężne uchwyty Cambrian L i S, Arche (ArtCollection), od 250 zł i od 190 zł

Dzięki szerokiej gamie rozmiarów i kształtów, PAP DECO umożliwia tworzenie wyjątkowych kompozycji, które mogą stać się motywem przewodnim domu - od dekoracji komód w salonie, szafek nocnych czy kuchennych po te znajdujące się w salonie kąpielowym.

Mosiężne uchwyty Devon, Arche (ArtCollection), od 190 zł

Uchwyty z kolekcji Arche, tak jak cała oferta PAP DECO, mogą zostać wykonane w ponad 9 wybarwieniach, jednak najbardziej szlachetnie będą prezentować się w polerowanym mosiądzu, patynie, srebrze i 24-karatowym złocie.

Uchwyty z mini kolekcji Arche dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym PAP DECO
www.mosiezneuchwyty.pl.