Coraz więcej czasu spędzamy w domu. Optymalizujemy go tak, by wnętrza były jednocześnie funkcjonalne i zapewniały estetyczne doznania. W minionym roku wyraźnie wzrosło zainteresowanie dziełami sztuki, a prywatni kolekcjonerzy chętnie urozmaicają nimi swoje prywatne przestrzenie. Dziś rzadziej odwiedzamy sale kinowe i koncertowe. Staramy się zorganizować idealne warunki do oglądania produkcji filmowych czy serialowych, koncertów LIVE, słuchamy muzyki w domu.

ZŁOTA 44 nawiązując współpracę z duńską marką Bang & Olufsen, przekonuje, że we wnętrzach luksusowego apartamentowca można stworzyć perfekcyjną przestrzeń do delektowania się zarówno obrazem, jak i muzyką oraz jej selektywnym brzmieniem. Można przy tym zaspokoić potrzeby estetyczne. Propozycja Bang & Olufsen to najbardziej zaawansowany system audiowizualny na świecie. Zestaw składający się z najnowszej generacji telewizora OLED i systemu głośników 5.1 o łącznej mocy ponad 17000 watów pozwala przenieść się do sali koncertowej, kontemplować muzykę, koncerty live, filmy czy operę dotykając każdego ze zmysłów.

Spektakularne widoki, jakie oferuje ZŁOTA 44 i przestronne wnętrza potęgują odczucia i intensyfikują odbiór dźwięków. System Bang & Olufsen wykończony jest m.in. drewnem w kilku starannie dobranych rodzajach i anodowanym na dowolny kolor aluminium, a design nawiązuje do stylistyki współczesnych rzeźb. Smukłe linie i aluminiowe wykończenia nadają produktom Bang & Olufsen charakteru. Z pewnością przypadną do gustu nie tylko audiofilom, ale także koneserom sztuki.

"Jestem przekonany, że nasz wspólny projekt - Heaven, dostarczy każdemu gęsiej skórki. Bang & Olufsen jest uznawany za najlepszy i najbardziej designerski sprzęt na świecie. Tak jak Złota 44 - jesteśmy piewcami bycia o krok przed konkurencją". - mówi Krzysztof Grochowski Prezes Zarządu Bang & Olufsen Polska.

Zainstalowany system BeoLink Mulitroom pozwala doświadczyć przejmujących dźwięków we wszystkich pokojach apartamentu. W każdym z pomieszczeń prezentowany jest jeden z głośników gamy Flexible Living, z których każdy jest wyjątkowy w kwestii designu oraz właściwości muzycznych i technologicznych.

Apartament pokazowy, prezentowany na zdjęciach, zaaranżowany został przez Galerię Heban. Prace artystów pochodzą z Leonarda Art Gallery.

Więcej informacji na www.zlota44.com