W Warszawie otwarto nowy showroom marki Falmec. Na powierzchni 150 mkw zostały zaprezentowane okapy do każdej kuchni - sufitowe, wyspowe, przyścienne, nablatowe i innowacyjne systemy zintegrowane. Showroom marki jest miejscem, w którym można umówić się na spotkanie i przy filiżance aromatycznej kawy porozmawiać o nowych trendach i technicznych rozwiązaniach zastosowanych w okapach. Klienci salonu będą mieli możliwość przetestowania wszystkich dostępnych produktów. W centralnym miejscu ustawiono aktywną kuchnię przeznaczoną na pokazy i warsztaty kulinarne.

- Po 10 latach adres naszego biura i showroomu uległ zmianie. Zależało nam, aby nowe miejsce kojarzyło się ze światowym designem i nowatorskim podejściem do gotowania i oczyszczania powietrza. Nowa przestrzeń została starannie zaaranżowana, a szeroka ekspozycja okapów i systemów zintegrowanych pozwala na dopasowanie urządzenia do naszego stylu życia i preferencji kulinarnych - mówi Piotr Osowski, Dyrektor zarządzający Falmec Polska. 

W części wystawienniczej liczy się detal. Warto zwrócić uwagę na wyspę kuchenną, gdzie niczym gwiazda lśni podwójny okap Lumen 175 cm. W blacie zostały umieszczone trzy sekcie systemów zintegrowanych - Sintesi, Quantum i Modula z płytą Tappanyaki. W drugiej strefie odnajdziemy przepiękny model okapu - Marilyn E.ion z charakterystycznymi ceramicznymi "plisami", który idealnie wkomponował się w pastelowo-różową kuchnię; wielokrotnie nagradzany okap Spazio, harmonijnie łączy się z wyspą kuchenną z drewnianymi panelami, a Sintesi doskonale integruje się z eleganckim marmurowym blatem.

- Ważnym elementem showroomu jest aktywna strefa kuchenna, gdzie planujemy organizować spotkania dla architektów, projektantów i miłośników dobrej kuchni. Pragniemy, aby nasi goście docenili produkty i "poczuli" czyste powietrze nawet podczas intensywnego gotowania - podkreśla Piotr Osowski, Dyrektor zarządzający Falmec Polska.

Część wystawiennicza została połączona z częścią biurową dużą klatką schodową ze szklaną attyką prowadzącą na piętro, gdzie znajduje się biuro i sala konferencyjna zaaranżowana w stylu nowoczesnym z elementami art déco.

Showroom zaprojektowała renomowana warszawska pracownia architektoniczno-aranżacyjna JMW Architekci. Bryła obiektu przyciąga uwagę poprzez zastosowanie na elewacji szkła i paneli perforowanych, które znamy z metalowych filtrów okapów. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje szybki i komfortowy dojazd z każdej części Warszawy, a bliskie sąsiedztwo trasy S8 doskonałą komunikację z resztą kraju.

Więcej informacji na: www.falmecpolska.pl