Marka eleganckich farb i mas dekoracyjnych Francesco GUARDI Collezione przedstawia zupełnie nowy produkt, wyróżniający się połączeniem unikatowego piękna z mnogością kolorystyki i łatwością wykonania.

Farba o efekcie diamentowego pyłu, bo o niej właśnie mowa, to wyrób dedykowany dekoracji ścian wewnątrz pomieszczeń.

Dzięki bardzo dużej zawartości skrzących się wypełniaczy, doskonale akcentuje wybrane ściany lub ich fragmenty, nadając wnętrzom blasku w stylu glamour, nowojorskim czy art déco. Farba dostępna jest aż w 54 kolorach, co sprawia że znajdzie zastosowanie wśród Inwestorów o nawet najbardziej wyszukanych wnętrzach.

Farba przeznaczona jest do dekoracji ścian wewnątrz pomieszczeń na różnego rodzaju podłożach takich jak np. tynk cementowy, tynk cementowo - wapienny, gips, płyty kartonowo - gipsowe, gładzie gipsowe i polimerowe.

Produkt można stosować w pomieszczeniach o czasowo podwyższonej wilgotności powietrza (kuchnia, łazienka) jednak bez stałego kontaktu w wodą.

Farba doskonale sprawdza się przy dekoracji ścian wewnątrz pomieszczeń takich jak np. pokój dzienny, pokój dziecka, sypialnia, a także wykończenie w restauracjach, hotelach i innych pomieszczeniach, w których chcemy uzyskać ekskluzywny efekt "diamentowych" ścian.

Więcej informacji na: www.lakma.com