Warszawa, 12 października 2021: W stolicy Polski powstało nowe Studio Kulinarne marki Bosch. Bezpośrednio przy Centrum Domowych Inspiracji, w którym mieści się Showroom marek Bosch, Siemens i Gaggenau, powstała nowoczesna przestrzeń, w której będą odbywały się kulinarne eventy, spotkania integracyjne i biznesowe.

Jak wygląda nowe Studio Kulinarne Bosch?

Na przestrzeni 145 m2 znajdują się najnowocześniejsze urządzenia marki Bosch połączone w systemie Home Connect. 22 stanowiska do gotowania są wyposażone m.in. w płyty flex induction, piekarniki z termosondą PerfectRoast i sensorem PerfectBake oraz roboty kuchenne MUM. W studiu znajdują się też szuflady grzewcze, parowary, mikrofalówki, zmywarki, chłodziarko-zamrażarki, ekspresy do kawy i wiele innych urządzeń. Dla szefa kuchni w centralnym miejscu studia została przygotowana oddzielna duża wyspa. 

W pobliżu miejsca do gotowania znajduje się klimatyczna jadalnia z miejscami dla 30 osób. Studio kulinarne jest połączone z profesjonalnym zapleczem gastronomicznym z oddzielnym wejściem dla dostawców. Wystrój całego wnętrza jest zgodny z identyfikacją wizualną marki Bosch. Ujęto w nim charakterystyczne elementy kampanii #LikeABosch.

Oświetlenie, wentylacja, ogrzewanie i klimatyzacja, a także wszystkie urządzenia multimedialne w studiu są sterowane zdalnie za pomocą zintegrowanego systemu. W przestrzeni do gotowania zainstalowano system nagłośnienia strefowego z bezprzewodowymi mikrofonami dla prowadzących oraz kamerę umożliwiającą nagrywanie i transmitowanie warsztatów.

Ruszają Warsztaty Smaku!

W studiu kulinarnym będą odbywały się m.in. kulinarne spotkania integracyjne, a także komercyjne warsztaty dla konsumentów. Wznowiony został cieszący się dużą popularnością projekt „Warsztaty Smaku”. Terminy oraz tematy spotkań dostępne są na stronie warsztaty-smaku.pl/. Studio jest też doskonałym miejscem do organizacji konferencji i szkoleń oraz realizacji sesji zdjęciowych i nagrań marketingowych.