Czołowy polski producent rzemieślnicznych uchwytów meblowych oraz dekoracji ściennych PAP DECO zostanie wystawcą na najważniejszych targach branży architektury i wyposażenia wnętrz w Polsce - WARSAW HOME & CONTRACT 2021. Targi to wyjątkowa okazja spotkania i doświadczenia marki PAP DECO po blisko 2 letniej przerwie w imprezach branżowych. Marka zaprezentuje się wśród 665 wystawców na 4. co do wielkości, targach wyposażenia wnętrz w Europie.

Podczas Warsaw Home marka PAP DECO zaprezentuje swoje bestsellery, m.in. uchwyty i dekoracje ścienne Hummer ukazujące kolibry w kilku wariantach, wchodzące w skład kolekcji OrganicCollection, a także ponadczasowe modele Ring, z kolekcji ArtCollection, formujące żłobione okręgi i pasma z mnogością możliwych połączeń poszczególnych wariantów.

Na lewym zdjęciu uchwyt meblowy wytwarzany tradycyjną technologią odlewniczą Ring M, na prawym zdjęciu uchwyt meblowy/dekoracja ścienna Hummer Mini 0.2

Odwiedzający zobaczą kolekcje stałe marki, poszerzone o tegoroczne nowości oraz najnowszą kolekcję - ArcheCollection. Każda z kolekcji PAP DECO to wyjątkowe doświadczenie designu i ręcznej pracy artystów rzeźbiarzy.

ArcheCollection - kolekcja inspirowana epoką kamienia

Najnowsza propozycja marki, ArcheCollection to kolekcja oddająca hołd historii. Inspirowana epoką kamienia, gdzie nieregularne żłobienia przypominają strukturę osadzonej w wykopaliskach ziemi. Kolekcja została stworzona z myślą o przestrzeniach pełnych naturalnych materiałów - takich jak drewno czy kamień, których struktury będą się komponowały z nieregularnymi detalami ArcheCollection.

Na zdjęciu od lewej: uchwyt Devon III ArcheCollection, uchwyt Cambrian M ArcheCollection, Uchwyt Devon IV ArcheCollection

Na kolekcje stałe składają się:

  • bogata w rzemieślnicze detale i nietuzinkowe kształty ArtCollection;
  • harmonijna i inspirowana geometrycznymi formami ModernCollection;
  • pełna inspiracji ze świata fauny i flory OrganicCollection;
  • szlachetne i ponadczasowe, mosiężne dekoracje ścienne.

 

Na lewym zdjęciu uchwyt Arch M NOWOŚĆ/ArtCollection, na prawym zdjęciu uchwyt Hand Left NOWOŚĆ/ArtCollection

W ramach Nowości 2021, uzupełniających istniejące kolekcje, PAP DECO proponuje nieco nonszalancji i luźnego podejścia do dekorowania wnętrz. Kolekcję ArtCollection uzupełniać będą modele w kształcie ręki (Hand), sznurów (Rope), ćwieków (Pir) oraz nieregularnych marszczeń (Ruffle).

Na lewym zdjęciu uchwyt ArtSun M NOWOŚĆ/ArtCollection, na prawym zdjęciu uchwyt Mirror S NOWOŚĆ/ModernCollection

ModernCollection - kolekcja inspirowana słońcem i starożytną cywilizacją

Kolekcja poszerza się również o inspirowane słońcem i starożytnymi cywilizacjami modele ArtSun oraz Arch. W ramach nowości wchodzących w ModernCollection marka proponuje oryginalne połączenie 24K złota z polerowanym niklem w uchwycie Mirror czy połączenie nowoczesnej tafli mosiężnego uchwytu z akcentem odlewniczym (uchwyty Inside oraz Outside). Kolekcja poszerzona została o kolejne minimalistyczne formy (uchwyty Arena), doskonale wpisujące się w trendy nowoczesnej zabudowy meblowej oraz szaf o wysokich frontach, dzięki dostępnym różnym wielkościom uchwytów.

Wszystkie modele uchwytów oraz dekoracji PAP DECO dostępne są jak dotychczas w 12 szlachetnych wybarwieniach, umożliwiając ich dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza. 

Targi będzie można odwiedzać od środy 27.10 do soboty 30.10 włącznie, na terenie PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie. Bilety można nabyć w ramach przedsprzedaży na stronie organizatora, dodatkowo prowadzona będzie sprzedaż w kasach przed wejściem na targi. Dla odwiedzających targi profesjonalistów organizator przygotował specjalną pulę biletów branżowych.

Uchwyty i dekoracje ścienne od PAP DECO odwiedzający zobaczą na stoisku D1.08 HALI D.

Więcej informacji na: www.papdeco.com