Ogłoszony w maju bieżącego roku konkurs Forbo „0,6 do kwadratu” powoli dobiega końca. Uczestnicy, którzy się zarejestrowali i otrzymali od organizatora tablicę Bulletin Board, do 30 października mają czas na zgłoszenie swojej pracy w konkursie.

Stwórz własny moodboard i wygraj w konkursie!

Konkurs „0,6 do kwadratu” organizowany przez firmę Forbo, producenta wykładzin i okładzin meblowych, jest skierowany do architektów oraz studentów kierunków architektonicznych i artystycznych. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu tablicy inspiracji - moodboardu, na bazie okładziny ściennej Bulletin Board. To materiał wytwarzany z naturalnych i odnawialnych surowców - połączenie żywicy, drobno mielonego korka i utlenionego oleju lnianego sprawia, że jest sprężysty, elastyczny i trwały, nie kruszy się i ma bardzo mały efekt pamięci - pinezki można wbijać na całą głębokość. Innowacyjny produkt marki Forbo jest higieniczny, nie przyciąga kurzu, ma właściwości bakteriostatyczne.

Buletin Board

Uczestnicy, którzy zarejestrowali się w konkursie, otrzymali Bulletin Board o wymiarach 60 x 60 cm, aby na nim stworzyć moodboard, za pomocą którego wyrażą siebie - swoje zainteresowania, styl, charakter, inspiracje i marzenia. W tym celu można użyć rozmaitych środków: zdjęć, próbek materiałów, ważnych przedmiotów, pamiątek, symboli, tego nad czym pracujemy - im bardziej kreatywnie, tym lepiej. Jurorzy będą brali pod uwagę zarówno estetykę, jak i pomysłowość autorów nadesłanych prac.  

Na zgłoszenie prac uczestnicy mają jeszcze tylko kilka dni - termin mija 30 października 2021. Więcej informacji oraz regulamin dostępne na stronie konkursu.

Patroni medialni: Architektura & Biznes, Czas na Wnętrze, Designteka.pl, Dobre Wnętrze, Foorni.pl, LABEL, M jak Mieszkanie, MAGAZIF.com, OKK! Design, Sztuka-wnetrza.pl, Urządzamy.pl, whiteMAD