Linia akcesoriów do garderoby Maxima Puro, stelaż do szaf gospodarczych House Master i elektryczny stelaż biurka Futuro - oto propozycje marki REJS, które uhonorowano prestiżową nagrodą "Diament Meblarstwa 2021". Rozwiązania te doceniono za funkcjonalność, innowacyjność i atrakcyjny design. Ale nie tylko. Równie istotne było to, że perfekcyjnie wpisują się one w aktualne trendy i oczekiwania konsumentów.

Przyznane przez Jury 16tej edycji konkursu organizowanego przez redakcję magazynu BIZNES Meble.pl "Diamenty", to jedna z najbardziej prestiżowych nagród polskiego meblarstwa. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że w tym roku aż trzy z nich trafiły do firmy REJS. Jakie walory oferują nagrodzone rozwiązania?

Przeznaczona do garderoby linia akcesoriów Maxima Puro, wyróżniona została w kategorii "Strefa przechowywania - klasa premium". Linia ta stanowi odpowiedź na potrzebę porządkowania domowej przestrzeni, również tej najbardziej prywatnej. Rozwiązania, które obejmuje - pomysłowe stelaże, szuflady różnego typu, a także systemy organizacji i wkłady, pozwalają w sposób bardzo funkcjonalny, a zarazem elegancki i estetyczny zorganizować przestrzeń, w której przechowujemy ubrania, buty, dodatki i inne tekstylia.

Stworzony z myślą o organizacji artykułów i akcesoriów do utrzymania porządku, stelaż do szaf i pomieszczeń gospodarczych House Master wyróżniony został w kategorii "Strefa przechowywania - klasa standard". Zaprojektowano go tak, by schowanie w jednej szafce zmiotek, wiader, środków czystości, a nawet odkurzacza nie nastręczało kłopotów. Koniec z bałaganem wśród detergentów czy przewracającymi się szczotkami.

Z kolei umożliwiający regulację wysokości biurka stelaż elektryczny Futuro to nieocenione udogodnienie w dobie pandemii, gdy tak wiele osób zmieniło biuro na home office. Wyróżniony w kategorii "Strefa pracy - podstawa pracy - klasa premium" stelaż Futuro umożliwia płynną regulację wysokości ułożenia blatu w zakresie 625-1275 mm, a przez to pozwala na szybką zmianę pozycji z siedzącej na stojącą (lub odwrotnie) i dopasowanie jej do preferencji i aktualnych potrzeb osoby pracującej. A wszystko po to, by zminimalizować skutki wielogodzinnej pracy w jednej wymuszonej pozie.

 

Więcej informacji na: www.rejs.eu, www.e-rejs.eu