Francesco GUARDI Collezione, Polska marka eleganckich produktów do dekoracji ścian wprowadziła do oferty nową linię farb i mas dekoracyjnych doskonale współgrających z wieloma stylami architektury wnętrz. Kolekcja składa się z 9 wyjątkowych produktów nadających szyku i podkreślających charakter każdego wnętrza.

Efekt kruszonego grafitu - mocny akcent dla odważnych

Masa dekoracyjna do ścian wewnętrznych i zewnętrznych, nadająca dekorowanym powierzchniom unikalny efekt szlachetnego kruszcu grafitu. Zawartość antracytowo-metalicznych wypełniaczy sprawia, że pokryte produktem powierzchnie sprawiają wrażenie zimnych, przemysłowych i nowoczesnych przestrzeni. Masa o efekcie kruszonego grafitu doskonale nadaje się do dekoracji ścian restauracji, hoteli, dyskotek etc. w stylu industrialnym lub modernistycznym, ale również na wybranych ścianach budownictwa mieszkaniowego.

Surowe i przytulne skorodowane wnętrze

Farba o efekcie rdzy jest nowoczesną i bardzo odporną na zabrudzenia czy szorowanie, produkowaną na bazie żywicy akrylowej z wypełniaczami i pigmentami metalicznymi, farbą optycznie niwelującą niedoskonałości podłoża. Malowane ściany i sufity wizualnie zmienią się w zardzewiałe i wielobarwne surowe powierzchnie. Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach narażonych na podwyższone działanie wilgoci, tj. kuchnia czy łazienka.

Farba o efekcie miedzi jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących oryginalnego akcentu we wnętrzach loftowych, industrialnych, ale też rustykalnych, czy eklektycznych. Specyfika produktu oraz zawartość metalicznych wypełniaczy sprawia, że pokryte tą farbą powierzchnie tworzą różnorodne efekty uzależnione od przyjętej techniki malowania i kąta padania światła, nadając tym samym unikalny efekt szlachetnego metalu o satynowym połysku. Stosowana jest również do dekoracyjnego i ochronnego malowania detali architektonicznych.

Kiedy gra światła ma wielkie znaczenie

Farba o efekcie śniegu jest białą, nowoczesną, dekoracyjną farbą lateksową z tysiącami lśniących srebrzystych mikrocząsteczek - specjalnych wypełniaczy, a Farba o efekcie gwiezdnej nocy jest głęboko czarną farbą lateksową również zawierającą tysiące połyskujących mikrocząsteczek, ale w kolorze złotym. Obie tworzą unikalny efekt skrzenia się pod wpływem padania naturalnego bądź sztucznego światła najlepiej barwy naturalnej lub zimnej (3500 do 6500 K). Ponadto farby charakteryzuje bardzo wysoka siła krycia oraz matowe wykończenie powłoki. Coś dla fanów stylistyki nowojorskiej, glamour oraz nowoczesnej. Doskonałe rozwiązanie wykończenia wnętrz pokoi: dziennego lub dziecka.

Cennego kruszcu nigdy dosyć - ponadczasowe rozwiązania

Masa o efekcie płatków złota oraz masa o efekcie płatków srebra są nowatorskimi, dekoracyjnymi pokryciami, które dzięki zawartości naturalnych płatków miki w kolorze złotym lub srebrnym nadaje ścianom unikalną fakturę i efekt subtelnie odbijający światło. Masy nadają wnętrzom dostojnej i ponadczasowej elegancji, przez co doskonale współgrają z wieloma stylami architektury wnętrz.

Luksus piszemy przez wielkie "L"

Masa o efekcie kryształu jest nowatorską, dekoracyjną masą, która dzięki zawartości specjalnych cząsteczek tworzy unikalny efekt kryształowych powierzchni. Efekt szczególnie uwydatnia swoje wyjątkowe walory wizualne przy zastosowaniu odpowiedniego podświetlenia światłem sztucznym lub gdy pada nań światło naturalne. Masa nadaje wnętrzom wyrazistej elegancji z akcentami luksusu, przez co doskonale harmonizuje w pomieszczeniach nowoczesnych, urządzonych w stylu glamour i art. Deco.

Kobiety kochają diamenty

Farba o efekcie diamentowego pyłu to wyrób dedykowany dekoracji ścian wewnątrz pomieszczeń. Dzięki bardzo dużej zawartości skrzących się wypełniaczy, doskonale akcentuje wybrane ściany lub ich fragmenty, nadając wnętrzom blasku w stylu glamour, nowojorskim czy art. deco. Farba dostępna jest aż w 54 kolorach, co sprawia że znajdzie zastosowanie wśród Inwestorów o nawet najbardziej wyszukanych wnętrzach. Produkt można stosować w pomieszczeniach o czasowo podwyższonej wilgotności powietrza (kuchnia, łazienka) jednak bez stałego kontaktu w wodą. Farba doskonale sprawdza się przy dekoracji ścian w pomieszczeniach takich jak np. pokój dzienny, pokój dziecka, sypialnia, a także wykończenie w restauracjach, hotelach i innych obiektach, w których chcemy uzyskać ekskluzywny efekt "diamentowych" ścian.

I mniej tym więcej

Masa o efekcie betonu Francesco GUARDI Collezione jest nowoczesną, fabrycznie przygotowaną masą produkowaną na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz drobno mielonych wypełniaczy mineralnych. Doskonale komponuje się w pomieszczeniach nowoczesnych i industrialnych, zapewniając surowy efekt dekorowanych powierzchni. Masa przeznaczona jest do dekoracji ścian wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń na różnego rodzaju podłożach takich jak np. tynk cementowy, tynk cementowo - wapienny, gips, płyty kartonowo - gipsowe. 

Więcej informacji na: www.fguardi.com.pl