Roca ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej, kompletnej kolekcji łazienkowej o nazwie Ona. Kolekcja wyposażona jest w najnowsze innowacyjne rozwiązania marki jak technologia Fineceramic®, Stonex®, Everlux, bezdotykowe rozwiązania i Supraglaze®.

Zaprezentowano najnowsze technologie Roca

Morze śródziemne - wraz ze swoimi krajobrazami, stylem życia i wartościami zainspirowało markę Roca do stworzenia kolekcji Ona (Ona to fala w języku katalońskim). Najnowsza seria oferuje kompletne rozwiązanie do łazienki - umywalki, meble, baterie, wanny, dodatki, miski WC i bidety, połączone z wartościami marki, które także pochodzą z tego samego regionu. 

- Ponadczasowy, wysoce funkcjonalny i przystępny projekt, z poszanowaniem naturalnych materiałów i zrównoważonego rozwoju w wielu aspektach - tak podczas prezentacji kolekcji mówił Marc Viardot, dyrektor ds. marketingu i projektowania w Grupie Roca.

Rozwój kolekcji Ona był koordynowany przez zespół Roca Design Center, angażując także zespoły studia Benedito Design i NOA Intelligent Design. Dzięki zastosowaniu najnowszych innowacji technologicznych, we wszystkich kategoriach produktów osiągnięto nowe standardy higieny i komfortu.

- W naszym przypadku, przy projektowaniu umywalek, wykorzystaliśmy wszystkie nowe możliwości oferowane przez materiał jakim jest Fineceramic®, opracowany wyłącznie przez Roca. - wspomniała Carolina Velasquez, główna projektantka w NOA Intelligent Design.

Projektant wnętrz Gabriel Escamez podkreślił komplementarność nowej oferty: - Kolekcja Ona jest elementarna i organiczna, połączona z naturą oraz łatwa do wkomponowania w każdą przestrzeń. Jej wszechstronność i szeroka gama wymiarów sprawiają, że jest wysoce kompatybilna z meblami i akcesoriami. To jest coś, co bardzo cenię jako projektant wnętrz.

- Chcemy dążyć do najlepszych rozwiązań i najlepszych odpowiedzi na wszystkie nowe wyzwania, które przed nami stoją, mając wspólną ambicję, aby każdy projekt był lepszy i bardziej odpowiedni dla współczesnego świata. - podsumował Marc Viardot.

Jedna kolekcja - komplet rozwiązań do łazienki

Wyprodukowana z naturalnych materiałów i z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju w wielu aspektach, Ona oferuje przede wszystkim różnorodność wariantów. To pełna seria łazienkowa, która łączy funkcjonalny, dostępny i uniwersalny design z nowymi standardami higieny i komfortu, tworząc serię wysoce rekomendowaną do renowacji łazienki. Jest idealna zarówno do łazienek głównych jak i gościnnych, hotelowych, publicznych i innych o częstym użytkowaniu. Jej wysokiej jakości design, nie traci i doskonale sprawdzi się również z upływem czasu.

Ale do sedna! Czym najnowsza kolekcja Roca wyróżnia się od konkurencji na rynku? Oto najważniejsze cechy kolekcji Roca:

  • Materiał Fineceramic - pozwala na tworzenie lżejszych modeli w każdym rozmiarze;
  • Powłoka Supraglaze - tworzy extra gładką powierzchnię nie pozwalając na gromadzenie się mikroskopijnym cząsteczkom osadu i tym samym brud nie może pozostać na ceramice;
  • Bezdotykowe rozwiązania - gama baterii w wersji uruchamiania bezdotykowego;
  • Możliwość personalizacji - modułowe szafki łazienkowe w wybranym rozmiarze i wykończeniu;
  • Materiał Stonex - ekskluzywny materiał pochodzenia naturalnego wyróżnia się przez właściwości antypoślizgowe, odporność na zużycie i trwałość.
  • Doskonały design - proste formy i geometryczne linie;
  • Ekologiczne rozwiązania - wewnątrz baterii znajduje się system otwierania Cold Start, ogranicznik wypływu wody i głowica ceramiczna ze zredukowaną średnicą gwarantująca większą efektywność zarówno w zużyciu wody jak i energii.