Marka Anwis nie po raz pierwszy udowadnia, że tak oczywiste na pozór produkty, jak rolety i żaluzje, można pokazać w nieoczywisty sposób. Strzałem w dziesiątkę jest więc współpraca marki z najsławniejszymi siostrami Instagrama w Polsce - siostrami ADiHD!

Anwis x ADiHD - skąd pomysł na współpracę?

Jaki cel przyświecał całej współpracy? - Chcieliśmy pokazać przede wszystkim nasze produkty w pięknych wnętrzach i uczynić je bardziej przystępnymi dla ludzkiego oka, dla osób, które szukają prawdziwych inspiracji, nie takich z katalogu reklamowego. Zależało nam na tym, aby oddać ciepło domowego ogniska, pokazać energię i radość, jakie daje przebywanie w przyjaznej, harmonijnej przestrzeni domu i biura - tłumaczy przedstawicielka marki Anwis, Agnieszka Gołębiewska.

Marka chce także poprzez współpracę z rozpoznawalnymi instagramerkami przekazać wiedzę dotyczącą samego procesu zakupowego, parametrów technicznych produktu, najważniejszych informacji ułatwiających i warunkujących wybór osłon okiennych. - Zdajemy sobie sprawę z tego, że taka wiedza wymaga specjalnej oprawy w przekazie. Aby była łatwo przyswajalna, musi być podana na tacy w lekkostrawnej formie. Ilona i Milena są stworzone do tego, aby ułatwić nam komunikację z odbiorcami naszych produktów. Stworzyły wyjątkową przestrzeń do życia i pracy, ich wnętrza zachwycają i wspaniale inspirują, dlatego efekty naszych wspólnych działań są, mówiąc krótko, przepiękne - dodaje Agnieszka Gołębiewska z Anwis.

Na czym zależało Milenie i Ilonie podczas aranżowania pomieszczeń? Jaka była reakcja sióstr na zaproponowane przez Anwis wzorniki kolorystyczne? Jakie są aktualne trendy w przesłanianiu okien? Koniecznie obejrzyj wideo ze spotkania z siostrami ADiHD!

Jak wyglądają wnętrza sióstr ADiHD?

Biuro sióstr ADiHD miało być uporządkowane, eleganckie i praktyczne. Całość utrzymana w stylu modern glamour, gdzie do nowoczesnego wnętrza wpleciono elegancję i dostojność. To w tej aranżacji doskonale odnalazły się białe żaluzje drewniane 50 mm z kolekcji NATURAL oraz zasłony FLEX (montowane na haczykach), w kolorze ciemnego granatu, zdobione podwójną fałdą.

Zupełnie odmienny styl miał dominować w mieszkaniu Ilony. To wnętrze utrzymane w stylu boho, którego projekt zakładał wprowadzenie ciepłego klimatu. Kolory dominujące to beż, biel, przygaszone zielenie, odcienie czerwieni i żółtego, przeplatane czarnymi dodatkami. Styl boho wyraża zamiłowanie do tradycyjnego rzemiosła i wykorzystuje naturalne surowce. 

Wśród materiałów króluje wiklina, bambus, glina, cyna, miedź, bawełna i len. W tak aranżowanym wnętrzu nie mogło zabraknąć osłon okiennych wykonanych z naturalnych materiałów. W tej aranżacji wykorzystano żaluzje bambusowe 50 mm utrzymane w naturalnej barwie. W porównaniu z drewnem wyróżniają się cieńszą a zarazem lżejszą konstrukcją lameli. Zmiana kąta ich pochylenia pozwala budować nastrój oraz regulować ilość przenikającego do wnętrza światła.

Dopełnienie tej aranżacji miały stanowić zasłony FLEX, tym razem w odcieniu kawy z mlekiem. Nie tylko pełnią one funkcję dekoracyjną, ale w razie potrzeby zapewniają pełne zaciemnienie pomieszczenia, a co za tym idzie, wygodny odpoczynek o każdej porze dnia.

O marce Anwis

Firma ANWIS Sp. z o.o. należy do światowego lidera w segmencie innowacyjnych technik osłonowych, Grupy WAREMA. ANWIS istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.

Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: poziome, pionowe, rolowane i plisowane. Dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów, a także realizacja produktów pod indywidualne zamówienie, daje naszym Klientom pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Ponadto firma, jako producent komponentów do przesłon okiennych, oferuje szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna. Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park maszynowy, umożliwia zachowanie najwyższej, powtarzalnej jakości gotowego elementu.

http://www.anwis.pl/