Zbliża się najpiękniejszy czas w roku - Święta Bożego Narodzenia. Nie tylko odmieniamy wówczas nasze domy, ale także wręczamy sobie wspaniałe prezenty. Jeśli więc pragniemy sprawić komuś idealny gwiazdkowy podarunek - warto pomyśleć o ekspresach Melitta. Który z nich będzie najlepszy dla Ciebie lub Twoich bliskich?

Ekspres Barista TS Smart

Można dzięki niemu przygotować aż 21 różnych kawowych specjałów. Ekspres został wyposażony w dwukomorowy pojemnik na kawę ziarnistą z funkcją Automatic Bean Select. Dzięki temu możemy używać dwóch różnych kaw i dopiero przed wyborem specjału decydujemy, na którą kawę mamy ochotę. Ale to zdecydowanie nie wszystko. Dzięki aplikacji Melitta Connect możemy sterować przygotowaniem kawy i zarządzać wieloma innymi funkcjami za pomocą smartfona, m.in. funkcją Moja Kawa, pozwalającą na zapamiętanie preferencji ośmiu osób, czy funkcję Bean to Cup, która zapewnia, że tylko wymagana ilość ziaren jest świeżo mielona i natychmiast zużywana, czy także funkcją Double Cup - można dzięki niej jednocześnie przygotować dwie filiżanki wielu kawowych specjałów z mlekiem lub bez. Barista TS Smart jest doskonałym ekspresem dla ludzi, którzy piją dużo kawy i lubią się swoimi ulubionymi naparami dzielić z bliskimi.

Ekspres LatteSelect

Na jego wspaniałym, kolorowym wyświetlaczu możemy wybrać spośród 12 zaprogramowanych przepisów lub zapisać swoje własne ustawienia dzięki funkcji Moja Kawa (dla sześciu osób). Urządzenie posiada dwukomorowy pojemnik na dwa rodzaje ziaren oraz oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody oraz możliwość regulacji dozownika na wysokość do 140 mm. Dlatego ekspres LatteSelect to perfekcyjny wybór dla miłośników aromatycznego latte macchiato w odpowiednio wysokiej filiżance, choć oczywiście dzięki trybowi DoubleCup przyrządzimy także dwie kawy czarne lub z mlekiem - jednocześnie!

Ekspres Latticia OT

Wielu kawoszy marzy o tym, aby przyrządzać w domu zarówno kawy czarne jak i mleczne, jak z ulubionej kawiarni. Teraz dzięki Latticia OT jest to możliwe! Nowy, zintegrowany system mleczny LATTEperfection daje nam gwarancję sukcesu przy każdej kawie! To całkiem proste dzięki intuicyjnej obsłudze One-Touch oraz kolorowych przycisków z wyświetlaczem. Tryb Double Cup oraz pojemnik na kawę ziarnistą XL i pojemnik na wodę zapewniają szczególnie wysoki poziom przyjemności picia kawy.

Stylowy design i zawsze perfekcyjna kawa w Twoim domu! Pięć stopni zmielenia, trójstopniowa regulacja mocy kawy oraz możliwości nastawienia dowolnej ilości kawy czarnej lub białej pozwalają na całkowite zanurzenie się w głębi kawowych smaków. Nowy sterownik pompy idealnie dobiera czas zaparzania kawy. Nowa tacka ociekowa ze stali nierdzewnej jest teraz wyposażona we wkładkę Anti-Scratch z wysokiej jakości tworzywa, która zapobiega zarysowaniom. Latticia OT to jeden z najwęższych, w pełni automatycznych ekspresów na świecie! Mimo mniejszych niż inne wymiarów, ekspres o szerokości zaledwie… 20 cm robi wielkie wrażenie i pozwoli Ci stać się prawdziwym, domowym baristą!

Melitta to symbol prestiżu

Potwierdzeniem jakości produktów Melitta® jest przyznanie jej znaku jakości Plus X jako Najlepsza Marka 2022. Plus X Awards to największą na świecie nagrodą za innowacyjność w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia. Przyznawane są już od 18 lat przez międzynarodowy i niezależny panel sędziów z 80 branż.

Więcej informacji na: www.kawatoprzyjemnosc.pl