21 marca 2023 r. agencja OKK! PR po raz trzeci zorganizowała Kolację Architektów, inicjatywę, która staje się pomostem porozumienia środowisk twórczych, obejmujących architektów, projektantów, artystów i marek z segmentu architektury i wyposażenia wnętrz. Gościem specjalnym wieczoru był Oskar Zięta, projektant, rzeźbiarz, innowator, wykładowca akademicki, twórca jednej z najnowocześniejszych technologii obróbki stali, stosowanej w wielu gałęziach przemysłu. Prace Zięty wystawiano dotychczas w najznamienitszych muzeach świata, a tego wieczoru można było obejrzeć je na żywo, poznając przy okazji lepiej ich twórcę.

Wiedza, doświadczenie i ciekawe historie

Agencja OKK! PR ma wiele sposobów, by łączyć marki z architektami. Jedną z inicjatyw, które dość szybko zdążyły zaskarbić sobie przychylność wymagającego środowiska projektowego, jest Kolacja Architektów, będąca połączeniem doświadczenia kulinarnego i artystycznego. Szeroko pojęta branża poszerza tu horyzonty, znajduje nowe możliwości współpracy i spotyka z osobami, które czują i myślą o architekturze i sztuce w podobny sposób. W trakcie kameralnej kolacji zaproszeni goście dzielą się wiedzą, doświadczeniem i ciekawymi historiami, których nie brakuje wśród tak zacnego i doświadczonego grona.

"Pomysł Kolacji Architektów powstał całkiem niedawno, a formuła ma na celu spotkania w eleganckiej i niezobowiązującej atmosferze. Zależało nam na stworzeniu eventu sprzyjającego rozmowom i wzajemnemu poznaniu się branży architektów, projektantów, artystów i producentów. Dlatego też istotny był dobór odpowiedniego miejsca i menu. Stąd wybór doskonałej kuchni utalentowanego szefa Konrada Kowalskiego oraz warszawskiej restauracji Opasły Tom. Zapraszanie na spotkania wybitnych osobowości, takich jak rzeźbiarz Krzysztof Renes czy Oskar Zięta, odzwierciedla szerszą wartość, jaką sztuka może oferować ludziom. Kunszt operowania rzemiosłem i nowymi technologiami naszych gości, pokrywa się z misją Kolacji Architektów. Chcemy prowokować do dialogu między twórcami we wszystkich dziedzinach sztuki; od rzeźby, architektury i designu po muzykę operową czy balet oraz … kulinaria. Z informacji jakie do mnie dotarły, idea Kolacji przypadła do gustu markom i naszym gościom, czołowym architektom. Nie ukrywam, że miłe słowa niewątpliwie satysfakcjonują i motywują do organizacji tego typu spotkań w przyszłości" - mówi Olga Kisiel-Konopka, organizator wieczoru, właścicielka agencji OKK! PR.

Potwierdzenie zrozumienia idei projektu stanowią wypowiedzi zaproszonych gości: "Pięknie dziękujemy za ugoszczenie nas na najwyższym poziomie w przemiłej atmosferze i towarzystwie" - wspomina jeden z zaproszonych gości, inny dodaje: "Pięknie dziękuję za cudowny wieczór a jeszcze bardziej za tak świetny pomysł i realizację eventu".

Tworzenie przyjaznej przyszłości

Cykl Kolacja Architektów ma na celu wymianę myśli, wspieranie relacji mentorskich, a także określenie roli architekta i producenta w tworzeniu przyjaznej przyszłości. Organizatorom zależy na budowaniu bliskich relacji wśród osobistości ze świata architektury i marek wywodzących się z różnych środowisk i branż. Chętne do dyskursu z najbardziej renomowanymi pracowniami architektonicznymi firmy mogą wciąż dołączyć do cyklu, stając się częścią społeczności, dla której projektowanie jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją i sposobem na życie.

Partnerzy spotkania: Parkiet Hajnówka, Carpets & More, PAP DECO, Catellani & Smith, Gawlik Design, Nobonobo, ORSKA.
Patron honorowy wydarzenia: Teatr Wielki - Opera Narodowa.
Patroni medialni: Czas na Wnętrze, Design Alive, Label Magazine, Elle Decoration Polska, Weranda Magazyn, White Mad Magazine, Magazif, Architecture Snob

Więcej informacji na: www.okkpr.pl