Warszawa wita kolejnego międzynarodowego gracza w świecie kawiarni! EL&N London, znana jako jedna z najbardziej instagramowych kawiarni na świecie, otwiera swoje drzwi w stolicy Polski. Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, stylowych wnętrz i unikalnych miejsc, to Westfield Arkadia jest miejscem, które musisz odwiedzić już 14 października.

EL&N w Warszawie: ta kawiarnia z Londynu podbija Instagram!

EL&N, co oznacza "Eat, Live & Nourish", to nie tylko kawiarnia, ale prawdziwe doświadczenie. Z 34 lokalizacjami na całym świecie, w takich miastach jak Mediolan, Paryż i Dubaj, EL&N zdobywa serca miłośników kawy i estetyki na całym świecie.

Teraz przyszedł czas na Warszawę! Wnętrze kawiarni inspirowane jest eleganckim stylem dworców kolejowych z początku XX wieku. Wyobraź sobie różowo-zieloną przestrzeń, w której możesz zrelaksować się w przedziale starego wagonu kolejowego czy przy klasycznej kasie biletowej. A do tego wszystkiego neonowe slogany marki na ścianach, które są idealnym tłem do Twoich zdjęć na Instagramie.

Ale EL&N to nie tylko wyjątkowe wnętrzach. Menu pełne jest kultowych dań idealnych na śniadania i brunch, a także szerokiej gamy kaw specjalnej produkcji. Nie można też zapomnieć o pysznych ciastach, deserach i kolorowych mocktailach i smoothies. A dla tych, którzy tęsknią za smakiem Londynu, w menu znajdują się takie hity jak Spanish Latte czy tort Dulce de Leche.

Alexandra Miller, założycielka EL&N, wyraziła swoje podekscytowanie otwarciem w Polsce: "Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy przynieść do Warszawy kawałek Londynu. Nasze wyjątkowe wnętrza i niesamowite menu na pewno zachwycą mieszkańców stolicy".

Nie przegap oficjalnego otwarcia EL&N London w Westfield Arkadia w sobotę, 14 października. To wydarzenie, którego nie można przegapić!