Ciarko Design prezentuje rewolucję w świecie kuchennych okapów. Najnowsze modele, takie jak Mono, Mono W i intrygujący Simple, łączą w sobie designerski pion i funkcjonalność, wpisując się w najgorętsze trendy. Charakterystyczne ryflowane powierzchnie, minimalistyczna forma oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, w tym sterowanie gestem, sprawiają, że są to produkty nie tylko estetyczne, ale też intuicyjne w obsłudze. Kolor ECRU i stonowany GREEN dodatkowo podkreślają ich unikalność, czyniąc je doskonałym wyborem dla każdej nowoczesnej kuchni.

Ryflowane powierzchnie - klucz do nowoczesności

Ciarko Design wprowadza do swojej oferty nowe modele okapów, które nie tylko doskonale wpisują się w aktualne trendy, ale także stanowią designerski akcent w każdej kuchni. Ryflowane powierzchnie to główny motyw nowych modeli, dodając elegancji i nowoczesności. Minimalistyczna forma sprawia, że okapy pasują do różnych stylów kuchni, jednocześnie wyróżniając się unikalnym designem.

Mono i Mono W - dwukolorowy design w służbie estetyki

Dwa nowe modele, Mono i Mono W, dostępne w wersji przyściennej i wyspowej, zaprojektowane przez Mikołaja Nicera, zapewniają nie tylko estetykę, ale także prostą i intuicyjną obsługę.

Model Simple - połączenie funkcji i stylu

Kolejną intrygującą propozycją jest model Simple, wzbogacony o wydłużaną tylną ścianę okapu i dwukolorową kolorystykę. Wyposażony w nowoczesne rozwiązania, takie jak pasek LED i sterowanie gestem, okap Simple to połączenie funkcjonalności i designu.

ECRU i GREEN - kolory, które kształtują nastrój

Nie można pominąć koloru ECRU, który jest idealnym wyborem dla miłośników stylu japandi, natomiast stonowany kolor GREEN nadaje kuchni harmonijnego klimatu i pozytywnie wpływa na nastrój.

Ciarko Design wciąż zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami, łącząc technologię i design w doskonałym harmonijnym połączeniu.

Więcej informacji na: ciarkodesign.com