Duxiana, znany na całym świecie producent technologicznie zaawansowanych łóżek i materacy poprawiających jakość snu, ogłasza otwarcie swego nowego salonu sprzedaży w Krakowie.

Nowy showroom marki, zlokalizowany przy ul. Królowej Jadwigi 120 zapewni klientom wygodny dostęp do najwyższej jakości szwedzkich łóżek i akcesoriów, dzięki którym poznają prawdziwy komfort snu i odpoczynku. Poza łóżkami i materacami, w ofercie znajdziemy fotele, krzesła, sofy, stoliki kawowe, dywany, pościel, pledy i wyjątkowe zapachy do domu Plantes&Parfums. Oficjalne otwarcie salonu miało miejsce 24 kwietnia br. Imprezie towarzyszyła wystawa prac znanego projektanta Oskara Zięty, którą w dalszym ciągu można podziwiać w siedzibie Duxiana.

Nowy salon Duxiana w Krakowie to przytulne miejsce w sąsiedztwie krakowskich Błoń, które prezentuje zaawansowane łóżka, materace, meble i akcesoria spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie produkty marki Duxiana łączą w sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne ze skandynawską tradycją rzemieślniczą, co gwarantuje długie i bezusterkowe użytkowanie.

Agnieszka Bujak, country manager Duxiana i Plantes&Parfums w Polsce, jest bardzo dumna z otwarcia nowego salonu Duxiana, który będzie miejscem niezwykle ciekawym dla architektów i klientów, gdyż zaoferuje serię spotkań i imprez poświęconych dezajnowi, sztuce, zdrowiu i szeroko pojętemu well-beingowi, a rozpoczynająca ten cykl wystawa prac Oskara Zięty  jest tego najlepszym dowodem.

Od listopada ubiegłego roku klienci mogą też odwiedzać salon Duxiana w Warszawie w dawnej fabryce Koronek przy ul. Burakowskiej 5/7.

Więcej informacji na: www.duxiana.plwww.premiumliving.pl