Kuloodporny dom Stevena Seagala na sprzedaż

Kontrowersyjny i ekscentryczny aktor i muzyk oraz guru sztuk walki Steven Seagal sprzedaje swój dom w Arizonie na Desert Mountain. Nieruchomość trafiła na rynek w cenie 3,395 miliona dolarów. Aktor posiada wiele posiadłości w zapierających dech w piersiach lokalizacjach. Obecnie zajął się sprzedażą nieruchomości w Arizonie, z której roztacza się widok na pole golfowe Chiricahua. W oddali widać panoramę miast Phoenix i Scottsdale.

Położony w strzeżonych gospodarstwach Carefree Ranch Homesteads, dom został zbudowany w 2001 roku na zboczu rozległego wzgórza. Posiadłość składa się z głównego domu aktora o powierzchni niespełna 800 metrów kwadratowych i położonego obok pensjonatu dla gości. Z ogromnych, kuloodpornych okien głównego budynku można podziwiać oszałamiające widoki wypełnione jasnym słońcem Arizony. W skład tej części posiadłości wchodzą cztery sypialnie i pięć łazienek.

W położonym nieopodal pensjonacie znajdziemy pokoje dzienne, rodzinne i jadalne, kuchnię szefa kuchni, taras z ogromnym stołem jadalnianym, teatr wystarczająco duży, aby pomieścić przyjaciół i kilka sal o elastycznym zastosowaniu. Budynek otacza wiele tarasów - zadaszonych i otwartych, basen typu infinity i spa. Istnieje również garaż na trzy samochody i kilkanaście miejsc parkingowych dla gości.

Autor
Tak wygląda dom na sprzedaż Stevena Seagala! Jego cena zwala z nóg!
Adrianna Tarnowska
adrianna.tarnowska@czasnawnetrze.pl
Redaktorka, projektantka wnętrz, filolożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia germańska. Redaktor prowadząca portalu czasnawnetrze.pl....