Przygotujesz z nią najpopularniejsze kawy jak espresso, cappuccino lub latte macchiato (również w trybie  dwóch filiżanek) i to za dotknięciem jednego przycisku! 

LATTICIA® OT - mały ekspres, wielkie możliwości

Z nowym systemem podwójnego spieniania mleka - przygotuj cappuccino lub latte macchiato z puszystą, mleczną pianką za jednym dotknięciem przycisku (również w trybie dwóch filiżanek)! Warto dodać, że kawy przygotowane są zgodnie z oryginalnym włoskim przepisem a w trybie dwóch filiżanek kawa mielona jest dwa razy, dzięki czemu za każdym razem otrzymujesz perfekcyjną kawę.

Powiększony pojemnik na wodę i na ziarna kawy

Jeszcze więcej przyjemności z picia kawy, dzięki większej pojemności pojemnika na wodę (1,5 l) oraz na ziarna kawy (250 g) - przygotuj wiele kawowych specjałów, z mlekiem lub bez, również w trybie dwóch kaw czarnych lub mlecznych jednocześnie, bez konieczności częstego dolewania wody i dosypywania ziaren!

Dużym udogodnieniem jest również regulowana wysokość dozownika, dzięki czemu możesz korzystać również z wysokich szklanek do latte macchiato.

Gwarancja przyjemności - dla Ciebie i Twoich bliskich

LATTICIA® OT to bardzo smukła i przyjemna dla oka maszyna, intuicyjna w obsłudze, łatwa w utrzymaniu czystości - dokładnie taka, jaki powinien być w pełni automatyczny ekspres do kawy.

Wyposażona jest również w niezwykle cichy jak szept młynek, dzięki czemu przygotowanie kawy nawet wczesnym porankiem nie jest uciążliwym hałasem. Po każdej kawie mlecznej możesz przeprowadzić szybkie czyszczenie układu mleka, dla zachowania najwyższej higieny i niezakłóconego smaku kawy (wystarczy wciśnięcie jednego przycisku a ekspres sam zrobi resztę).

PRZEKONAJ SIĘ JAK CUDOWNIE JEST MIEĆ LATTICIĘ W DOMU!

Więcej informacji na: www.melitta.pl