Aktualne trendy wzornicze nie pozostawiają wątpliwości - wszystko, co naturalne jest modne, a zatem pożądane we wnętrzach. Dotyczy to już nie tylko wykończenia podłóg i ścian czy mebli, ale też sprzętów AGD. Najlepszym na to przykładem jest okap Cover z oferty marki Falmec.

Natura na dobre zagościła w naszych wnętrzach. Dziś, ograniczeni przez pandemię i nauczeni żyć w czterech ścianach, by poczuć odrobinę bliskości otaczającej nas fauny i flory nie wsiadamy w samochód, by udać się za miasto, ale zostajemy w domu. Otworzyliśmy nasze przestrzenie, na wszystko co naturalne. Żywa roślinność, kolory ziemni, drewno i kamień - to wszystko jest modne i mile widziane w aranżacji wnętrz. Idąc o krok dalej, postawiliśmy na jakość, trwałe rozwiązania, w których nowoczesne technologie pomagają dbać o zdrowie, ale też służą przez lata, dzięki czemu są przyjazne środowisku.

Nowy okap przyścienny Cover w barwach ziemi 

W trendy te doskonale wpisuje się nowy okap przyścienny Cover marki Falmec, której wszystkie produkty wyróżnia unikalny design, włoska jakość oraz innowacyjność. Tak jest i w tym przypadku. Okap Cover o szer. 85 cm łączy nowoczesne technologie z wysoką jakością wykonania, a wszystko to ubrane w nowoczesną, atrakcyjną wizualnie formę. Uwagę przyciąga sam front urządzenia, który doskonale wpisuje się w aktualne trendy wzornicze.

W wyniku połączenia glinki z żywicą uzyskano panel o strukturze naturalnych materiałów - kamienia, piasku, łupku i terakoty. Różnią się one zarówno fakturą jak i kolorystyką. Wszystkie jednak oscylują w palecie barw ziemi. Minimalistyczny i prosty w formie otwierany front osadzony został na bardzo cienkim korpusie. Dzięki temu prezentuje się elegancko i lekko, stanowiąc oryginalną dekorację wnętrza kuchennego.

Czysta i świeża kuchnia

Za pięknym, naturalnym wyglądem kryje się wiele praktycznych funkcji, która ułatwiają przygotowywanie posiłków i pomagają zachować pomieszczenie kuchenne świeże i czyste. Cichy (poziom hałasu przy minimalnej wydajności to 45 dB) i wydajny (600 m3/h) wyposażony jest w metalowy filtr przeciwtłuszczowy. Opcjonalnie można zakupić także dwuskładnikowy filtr Carbon.Zeo podlegający regeneracji. Dodatkowo okap wyposażony jest w oświetlenie Dynamic LED Light (2700K - 5600K), które doskonale doświetla płytę grzewczą podczas gotowania. Wszystko to z myślą o zaspokojeniu najróżniejszych gustów i potrzeb wszystkich miłośników kulinariów.

Więcej informacji na: www.falmecpolska.pl