Lodówka RQ760N4IFE to nie tylko znakomite urządzenie do przechowywania żywności, to także centrum zarządzania kuchnią i źródło rozrywki dla całej rodziny. Dzięki zaawansowanym funkcjom i możliwościom lifestyle, codzienny czas w kuchni stanie się bardziej wygodny i przyjemny. Przyjrzyjmy się najciekawszym możliwościom tego urządzenia.

Perfekcyjne działanie i świetny design

Wielokrotny system wentylacji zapewnia równomierny rozkład przepływu powietrza w całej komorze chłodziarki. Dodatkowo, specjalna powłoka Metal Cooling w tylnej części lodówki poprawia dystrybucję chłodu, redukując szoki termiczne podczas otwierania i zamykania drzwi. To nie tylko zapewnia stabilne temperatury, ale także nadaje wnętrzu lodówki elegancki wygląd.

Potrójne chłodzenie

Teraz możemy zapomnieć o nieprzyjemnych zapachach i zachować świeżość żywności dzięki zaawansowanej w tym urządzeniu technologii Triple Cooling. Ta nowoczesna funkcja lodówki Hisense niezależnie kontroluje temperaturę i wilgotność w trzech komorach, skutecznie zapobiegając mieszaniu się zapachów pomiędzy komorą chłodziarki i zamrażarki. Jedzenie pozostanie dłużej świeże, a my będziemy cieszyć się pełnią smaku.

Świeżość zawsze pod ręką

Teraz łatwo zmienimy zamrażarkę w lodówkę, dostosowując temperaturę w zakresie od -18°C do +5°C. Dzięki funkcji My Fresh Choice możemy przedłużyć świeżość i walory smakowe żywności, dając sobie więcej elastyczności w przechowywaniu różnych produktów.

Model RQ760N4IFE posiada też tzw. komorę zero, dzięki której możliwe jest szybkie mrożenie, schładzanie i rozmrażanie produktów. To rozwiązanie zapobiega marnowaniu żywności, ale też namnażaniu się w nich niebezpiecznych dla zdrowia kultur bakterii. W ten sposób nasze jedzenie będzie dłużej świeże, co z kolei sprawi, że planowanie posiłków na cały tydzień będzie znacznie łatwiejsze. I to nie tylko dla dużych rodzin, ale również dla wszystkich miłośników potraw przygotowanych ze świeżych produktów.

Ochrona antybakteryjna

Antybakteryjna uszczelka to kolejna innowacja. Eliminuje ona do 99,99% bakterii, dzięki czemu grzyby i bakterie nie będą już stanowiły problemu, a co za tym idzie zapewnimy sobie higieniczne środowisko przechowywania żywności. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać jak bardzo jest to korzystne dla zdrowia całej rodziny.

Dopasowana do nas

Dzięki w pełni regulowanym półkom wewnątrz lodówki, przechowywanie żywności staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Możemy zmieniać ich położenie według naszych potrzeb, dostosowując przestrzeń do różnych produktów. Duże butelki, większe produkty spożywcze czy wysokie ciasta zmieszczą się bez problemu.

Na ochłodę

Lodówka posiada także wygodny dozownik lodu i wody, który produkuje aż 2,2 kg lodu w ciągu pół dnia. Bez otwierania drzwi lodówki możemy wybierać między lodem w kostkach, lodem kruszonym lub schłodzoną wodą, kiedy tylko mamy ochotę. To świetny sposób na odświeżenie się w gorące dni i ułatwienie w przygotowywaniu ulubionych napojów.

Inteligentne życie

Jak przystało na innowacyjne urządzenie, lodówka Hisense jest wyposażona w inteligentny system operacyjny, który zapewnia łączność poprzez Wi-Fi. Dzięki autorskiej aplikacji Connect Life możemy na przykład połączyć się z naszą lodówką przy pomocy telefonu dosłownie z dowolnego miejsca. Na przykład wracając z zakupów, zanim wrócimy do domu, możemy zdalnie zmienić ustawienia wewnętrznej temperatury i dostosować je do oczekiwanych potrzeb. To prawdziwa rewolucja w zarządzaniu żywnością. Poprzez aplikację sprawdzimy także częstotliwość otwierania drzwi lodówki, co pozwala na analizę godzin otwarcia lodówki w oparciu o nawyki użytkownika i autodiagnostykę. Możemy też zlecić lodówce przeprowadzenie autodiagnostyki i zgłoszenia nam ewentualnych problemów - nie tylko wyświetli szczegółowe informacje, lecz także pozwoli je przekazać do biura obsługi klienta.

Gotuj jak zawodowiec

Ale to jeszcze nie koniec niezwykłych funkcji! Lodówka RQ760N4IFE posiada także:

  • funkcję listy zakupów, którą stworzymy na ekranie dotykowym na drzwiach urządzenia i będzie ona aktualizowana na naszym smartfonie,
  • funkcję spisu produktów spożywczych, które przechowujemy w lodówce, co pozwala na przeglądanie zapasów produktów oraz kontrolowanie terminów przydatności do spożycia,
  • bazę 151 przepisów, dzięki czemu nie zabraknie nam pomysłów na obiad, oraz możliwość profesjonalnego opracowania menu na cały tydzień,
  • timer z możliwością odliczania do zera, aby ułatwić sobie gotowanie czy z opcją wyboru preferowanego dźwięku.

Rozrywka z lodówką

A jako wisienka na torcie - lifestyle’owe funkcje, dzięki którym każda chwila spędzona w kuchni będzie wspaniałym przeżyciem:

  • duży ekran na drzwiach lodówki Hisense można zmienić w naszą domową galerią dzięki funkcji Album, wystarczy przenieść ulubione zdjęcia ze smartfona na duży ekran i w każdej chwili cieszyć się rodzinnymi fotografiami,
  • dotykowa tablica pozwala dzielić się z bliskimi tym, co ważne, zostawić przypomnienia, liściki lub obrazki rysując po tablicy palcem, to świetna zabawa, a przy okazji przydatna funkcja, 
  • dzięki funkcji udostępniania ekranu nawet podczas przygotowywania potraw możemy wyświetlać na dotykowym ekranie lodówki przeniesione z telefonu piosenki lub filmy i cieszyć się ulubioną rozrywką, 
  • jeśli jesteś fanem głosowego sterowania, ta lodówka jest kompatybilna z Amazon Alexa i Google Assistant, umożliwia wydawanie poleceń głosowych, dzięki czemu kontrola nad temperaturą i innymi funkcjami staje się jeszcze prostsza.

Więcej informacji na: pl.hisense.com

 

Autor
Ta lodówka wie kiedy podjadasz. Sprawdzamy nową smart lodówkę od Hisense
Robert Pieńkowski
Dziennikarz, kucharz, archeolog, aktor, improwizator, animator. Był redaktorem w wielu prestiżowych magazynach jak Pani, Sukces, Elle Decoration, Gala, Maxim. Ma dwie...