Piecz z przyjemnością!

Piekarnik, który trzyma rękę na pulsie? Wyposażone w innowacyjne sensory piekarniki Siemens iQ700 mogą samodzielnie monitorować cały proces pieczenia. Efekt? Wyśmienite dania i ciasta - o perfekcyjnym smaku i idealnej konsystencji. Jednak prawdziwą rewolucję w kuchni zagwarantuje dostępna w nich funkcja Home Connect, za sprawą której do zarządzania pracą piekarnika nie będziesz potrzebować niczego więcej ponad swojego smartfona. A co ze sprzątaniem? Marka Siemens zadbała i o to. Czyszczenie pyrolityczne to najbardziej efektywny rodzaj automatycznego czyszczenia piekarnika. Wystarczy że uruchomisz odpowiedni program, by wszystkie zabrudzenia znajdujące się na ściankach i dnie komory pieczenia zamieniły się w pył. Proste? Jak nigdy dotąd!

Niekończąca się lista… sprawdzonych przepisów

Często nie wiesz, co przygotować na obiad, a kiedy spodziewasz się gości, w popłochu przeglądasz Internet, szukając przepisu na nową potrawę, która trafi w ich kulinarny gust? Ten problem właśnie został rozwiązany. Każdy piekarnik do zabudowy Siemens z funkcją Home Connect otwiera przed tobą drzwi do nieograniczonego świata pysznych i sprawdzonych przepisów, pochodzących z różnych zakątków globu. Dlatego, niezależnie od tego, czy twoi bliscy preferują kuchnię włoską, azjatycką czy śródziemnomorską, zawsze z łatwością możesz zaserwować im to, co lubią. Przepisy znajdziesz w aplikacji, a żeby rozpocząć ich przygotowanie, wystarczy dosłownie kilka kliknięć na smartfonie lub tablecie.

Piekarniki elektryczne Siemens iQ700 - który model warto wybrać?

Tworząc linię iQ700, marka Siemens zatroszczyła się też o to, by każdy z nas mógł znaleźć tu urządzenie na miarę swoich potrzeb. Przykład?

Szukasz piekarnika do pizzy?

Twoje oczekiwania spełni piekarnik Siemens iQ700 HB778G3B1 oferujący specjalny program do pizzy, a także Teromobieg 4D umożliwiający pieczenie na nawet 4 poziomach jednocześnie.

Marzy ci się biały piekarnik elektryczny?

Koniecznie sprawdź model HB734G1W1 wyposażony w technologię cookControl Plus, monitorującą przebieg pieczenia, oraz funkcję fast preheat, która pozwoli ci ograniczyć czas oczekiwania na nagrzanie się piekarnika do minimum.

Potrzebujesz piekarnika z funkcją mikrofali?

Piekarnik HM778GMB1 to model dla Ciebie. Wykorzystanie mikrofal to sposób na skrócenie czasu pieczenia nawet do 50%, a grill w piekarniku dostarcza dodatkowe pomysły na smaczny posiłek.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowości w ofercie marki Siemens? ODKRYJ WSZYSTKIE URZĄDZENIA Z LINII iQ700.