Jesienny sezon w pełni, a co za tym idzie, długie wieczory w domowym zaciszu dopiero przed nami. Aby uczynić je jeszcze przyjemniejszymi, warto stworzyć swoją własną strefę relaksu. System hydromasażu marki Excellent to doskonały pomysł na odprężenie w domowym SPA, zwłaszcza w czasie, kiedy aura za oknami nie rozpieszcza.

Idealny sposób na relaks

Hydromasaż to idealny sposób na relaks i poprawę samopoczucia. Taki wodny zabieg nie tylko doskonale pobudza krążenie i dodaje energii, ale również dba o skórę i pozwala dłużej zachować dobrą formę. Wśród oferty marki Excellent można znaleźć wiele rozmaitych systemów z hydromasażem - zaczynając od powietrznego, idąc poprzez system wodny, na systemie wodno-powietrznym kończąc. A to wszystko wraz z podwodnym oświetleniem, czyli nowoczesnym systemem chromoterapii.

Excellent, chromoterapia w wannie przyściennej Lila 2.0 Power LED

Discovery Premium - najbardziej zaawansowany system hydromasażu

Jednym z najbardziej zaawansowanych systemów jest Discovery Premium -  hydromasaż montowany do wanien do zabudowy. Jest to pierwszy taki system dostępny na rynku, w pełni sterowany dzięki 5-calowemu panelowi dotykowemu z wyświetlaczem OLED. Projektanci zadbali, aby technologia dotykowa była jak najbardziej przyjazna i intuicyjna dla użytkownika. Oprócz tego system może pochwalić się aż 8 programami Wellness, a także opcją dezynfekcji, ozonatorem oraz 8-punktową chromoterapią Excellent RGB Power LED

Excellent, system hydromasażu Discovery Premium w wannie Crown Lux

Optima Relaks - system, który możesz rozbudować

Inną propozycją jest Optima Relaks - system optymalny, który można odpowiednio rozbudować na życzenie i według potrzeb klienta. W wersji podstawowej można jednak skorzystać z funkcji masażu wodno-powietrznego z dna wanny, zastosować jeden z trzech programów Wellness oraz zrelaksować się dzięki 8-punktowej chromoterapii Excellent RGB Power LED

Excellent, Optima Relax

Hydromasaż do wanny wolnostojącej i do zabudowy

Przyglądając się bliżej rozmaitym rozwiązaniom dedykowanym wannom do zabudowy, nie można przejść obojętnie obok najbardziej popularnych systemów, takich jak: Inspire, Inspire Air, Inspire Aqua oraz Inspire XL. Warto podkreślić, że każdy z nich dostępny jest również w wannach wolnostojących  Lila, jako zintegrowany z wanną. Od Ciebie jednak zależy, jakiego rodzaju rozwiązanie wybierzesz, ponieważ wszystkie działają na nieco innych zasadach.

Excellent, system z hydromasażem i podwodnym oświetleniem w wannie narożnej wolnostojącej Lila 2.0 Inspire Air

Inspire i Inspire XL wykorzystują system oparty o masaż wodno-powietrzny, Inspire Air o system powietrzny, z kolei Inspire Aqua o system wodny. Każdy z nich gwarantuje niezwykłe odprężenie, niweluje stres oraz ból punktowy - pleców, karku i mięśni. Oprócz tego systemy mogą pochwalić się niezwykle cichą pracą, są przyjazne środowisku i zapewniają jeden z trzech automatycznych programów chromoterapii. 

Excellent, system hydromażu Inspire XL w wannie Prymat

Designerskie wanny

Jeśli natomiast szukasz designerskich wanien wolnostojących z hydromasażem, koniecznie zwróć uwagę na modele Lila 2.0 Pearl oraz Mirage 2.0 Pearl. Obie wanny zostały wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, przyciągają wzrok ciekawą formą oraz niezwykle subtelnym kształtem nawiązującym do nurtu soft-puryzmu. Co więcej, zarówno jeden, jak i drugi wariant został wyposażony w system nowoczesnych dysz powietrznych oraz podwodne oświetlenie.

Excellent, wanna wolnostojąca z systemem powietrznym i podwodnym oświetleniem Lila 2.0 Pear

Pamiętaj, że ostatnie udogodnienie niesie ze sobą szereg niezwykłych zalet. System chromoterapii nie tylko sprawia, że łazienka jest ciekawie podświetlona, ale przede wszystkim niesie ze sobą istotną wartość zdrowotną. W niektórych modelach system ten jest integralną częścią wanny, innym razem dedykowany jest wannom do zabudowy.

Excellent, system hydromasażu w wannie wolnostojącej Mirage Pearl

Podwodne oświetlenie można dostać w trzech wariantach: 4-punktowym, 6-punktowym oraz 8-punktowym - wszystko zależy od preferencji użytkownika. Dzięki różnym barwom światła, takim jak czerwony, pomarańczowy, żółty czy zielony będziesz w stanie w pełni się zrelaksować, naładować pozytywną energią oraz zadbać o zdrowszy sen. Oprócz tego chromoterapia wspomaga leczeniu wielu chorób, takich jak nerwobóle, migreny czy depresja - wystarczy jedynie dobrać odpowiednią barwę światła. 

Więcej informacji na: excellent.com.pl