Kolekcja LOUIS afirmuje miłość do detalu i odkrywania tego, o czym zapomnieliśmy…  To podróż po świecie pełnym finezyjnych form, zamkniętych w dekoracyjnych kształtach i wnętrzach, Po świecie, w którym rzemiosło opiera się czasom i modom, odsłaniając przed nami - to co ukryte…ponadczasowe piękno. Zaokrąglone, krzywoliniowe korpusy mebli i dopracowane detale nóżek to powrót do świata dekoracji i finezji, odkrywanej w codziennych przedmiotach i wykonanych ręką najwyższej klasy rzemieślnika.

LOUIS to forma, która magicznie rezonuje w wielu wnętrzach: klasycznym, loftowym, glamour czy inspirowany art deco. Zwolennicy prostoty i wizualnego spokoju docenią harmonijne współgranie elementów i wysmakowane detale. Przyjazne, miękkie kształty mebli i dedykowanych umywalek podkreślają geometryczność i klasyczną elegancję, nawiązując do czasów w których estetyka nie ulegała kompromisom technologii czy kosztów. Tę nutę w kolekcji docenią na pewno wielbiciele art deco czy stylów nowoczesnych, loftowych. Pasjonaci glamour zauważą zaokrąglone, krzywoliniowe korpusy mebli i dopracowane detale nóżek, które dają wrażenie lekkości, zgrabności i kobiecej subtelności brył z kolekcji LOUIS.

Wyselekcjonowane akcesoria i dodatki

Kolekcja występuje w trzech kolorach: czarnym i białym połysku oraz granatowym macie. Do wyboru są specjalnie zaprojektowane uchwyty, których stylistyka nie tylko uzupełnia formę, ale i stanowi biżuteryjny dodatek, podkreślający ekskluzywność kolekcji. Uchwyty występują w białym i czarnym połysku, granatowym macie oraz błyszczącym złocie i srebrze. Rożne warianty uchwytów pozwalają wykreować swój unikalny styl - minimalistyczny, w którym uchwyt występuje w kolorze frontu lub wyróżniający, skontrastowany z bryłą, a dopasowany do baterii umywalkowej.

Do kolekcji zostały również zaprojektowane lustra, które podkreślają kompozycję i charakter bryły. Uzupełnieniem kolekcji są pojemne szafki boczne. Dzięki krzywoliniowym kształtom zachowują lekkość optyczną i idealnie komponują się w różnorodnych wnętrzach.

Pięknie profilowane, eleganckie i dedykowane do kolekcji LOUIS umywalki występują w białym i czarnym macie. Model z podwójną umywalką zachowuje nadal lekkość stylu i delikatność  kształtu, gwarantując jednocześnie wysoką funkcjonalność i pokaźną przestrzeń do przechowywania.

Kolekcja LOUIS to hołd złożony przeszłości i czasom, kiedy rzemieślnicza solidność była codziennością.

Kolekcję zaprojektował Michał Roszkowski.

Więcej informacji na: www.oristo.pl