Klient, który przychodzi do pracowni PLAN BOX ARCHITEKCI, może liczyć na projekt związany zarówno z architekturą, jak i architekturą wnętrz. Justyna Świerczyńska i Aneta Plesiak proponują obsługę inwestycji na najwyższym poziomie, na każdym etapie - od wstępnego projektu po zakończenie realizacji. Ich oferta zawiera: wstępne analizy, koncepcje, projekt architektoniczny, projekty międzybranżowe, projekty wykonawcze, projekty aranżacji wnętrz oraz nadzory autorskie. Wspiera także inwestorów w przygotowaniu niezbędnych formalności, co jest istotne zwłaszcza
w budynkach wielorodzinnych lub użyteczności publicznej.

Ponadczasowa klasyka produktów Geberit pomoże im w ogóle się nie zestarzeć.

Jako Ambasadorki marki Geberit architektki szczególną uwagę przywiązują do projektu łazienek. Chcą bowiem swoim klientom zapewnić miejsce, w którym będą oni mogli nie tylko dbać o higienę, ale także o swój dobrostan, i to na najwyższym światowym poziomie.

Linearny design, wyraziste linie, a przy tym duża elastyczność. Właśnie tak można opisać kompletną serię Geberit iCon. www.geberit.pl

CnW: Pracujecie Panie w duecie. Jaki jest podział obowiązków? Czy rozdzieliłyście między siebie role dobrego i złego policjanta?

JUSTYNA ŚWIERCZYŃSKA I ANETA PLESIAK: To zależy od projektu (śmiech). Na stałe w naszym duecie nie ma sztywno przypisanych ról. Zazwyczaj na etapie koncepcji pracujemy wspólnie, a etap wykonawczy dzielimy między siebie.

Jaki etap prac jest dla Pań najciekawszy?

Uwielbiamy pracować nad koncepcją! To dla nas zdecydowanie najbardziej kreatywny czas.

W jakim punkcie życia byłyście, gdy zdecydowałyście się założyć własną pracownię?

Miałyśmy już doświadczenie pracy w ciekawych biurach projektowych w Polsce i za granicą, zgromadzony kapitał
w postaci potencjalnych klientów i dobre rozpoznanie rynku.

Jak w tej analizie wypadały projekty łazienek?

Zarówno w budownictwie kubaturowym, jak i jednorodzinnym projekt łazienki jest jednym z najważniejszych. Dlatego to właśnie do projektu tych pomieszczeń przykładamy szczególną wagę i wyposażamy je w markowe produkty, które wytrzymają próbę czasu. A takie są sprzęty marki Geberit.

Pracownia PLAN BOX ARCHITEKCI w swoich projektach chętnie sięga po rozwiązania marki Geberit.

Czy klienci również mają zaufanie do marki Geberit, czy trzeba ich do niej namawiać?

Geberit jest bez wątpienia znany, ale nasi klienci uwielbiają nowinki. Ciekawią ich takie rozwiązania marki Geberit jak ukryte odpływy. Dużym zainteresowaniem cieszą się też toalety myjące, które same też bardzo chętnie stosujemy.

A Panie za co cenicie markę Geberit?

Za jakość. Niezawodność. Oszczędny design. Tutaj elegancja tkwi w prostocie, a to dla nas ważne.

Więcej informacji na: www.geberit.pl