Pod skosami i w nieustawnych miejscach

Łazienka na poddaszu ma niewątpliwy urok, zwłaszcza gdy można popatrzeć na błękitne lub rozgwieżdżone niebo, biorąc prysznic. Jednak skosy potrafią być prawdziwą zmorą, utrudniając efektywne wykorzystanie przestrzeni. Wybawieniem jest program "Na Miarę" marki Radaway. Dzięki niemu zamówimy kabinę idealnie dopasowaną do skosów. Ale nie tylko - program poradzi sobie również z nierównymi ścianami czy różnego rodzaju uskokami pomieszczeń.

W małej łazience

Mała łazienka to codzienność większości z nas. Zatem dobrze wiemy, jak ważne jest sprytne wykorzystanie powierzchni, aby móc cieszyć się w niej komfortem. Dlatego najlepiej sprawdzają się tu rozwiązania zamówione na wymiar, w tym kabina prysznicowa. Dzięki programowi "Na Miarę" Radaway, możemy zmienić sposób otwierania drzwi w standardowej kabinie, by na przykład nie uderzały o szafkę umywalkową lub toaletę. W ramach programu zmodyfikujemy również kabinę tak, aby nie kolidowała z deszczownicą sufitową lub oknem. Zabudujemy również wąską lub płytką niszę.

Konfigurator i złożenie zamówienia

Korzystając z intuicyjnego konfiguratora na stronie Radaway, skonfigurujemy i wycenimy wymarzoną kabinę prysznicową. Jeżeli obawiamy się błędów pomiarowych, warto skorzystać z usługi Certyfikowanego Instalatora Radaway. Koszt tej usługi zostanie odliczony od ceny zamówionej kabiny niestandardowej. Ponadto, termin oczekiwania na nietypową kabinę wynosi tylko 10 dni roboczych. W ramach programu "Na Miarę" możemy również spersonalizować jej wygląd, dodając dekoracyjny nadruk lub grawerunek. Wybrany z kilkunastu propozycji wzór jest wykonywany na zewnętrznej stronie szkła. Od wewnątrz pokrywa je powłoka EasyClean®, dzięki której krople wody spływają z powierzchni, nie pozostawiając osadów. Jeszcze innym sposobem na spersonalizowanie wyglądu kabiny jest dobór wariantu szkła, które może być nie tylko przezroczyste, ale także ryflowane, ornamentowe lub z gradientem.

W ramach programu "Na Miarę" mamy również możliwość docięcia brodzika z konglomeratu marmurowego, który wraz z niestandardową kabiną stworzy perfekcyjną całość. Warto wspomnieć, że brodziki mają antypoślizgową powierzchnię. Charakteryzują się również właściwościami antybakteryjnymi, są łatwe w utrzymaniu czystości oraz odporne na uszkodzenia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.radaway.pl