Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku, staramy się zaskoczyć naszych bliskich wyszukanymi prezentami, które wywołają uśmiech na twarzy. Oto 3 pomysły na prezent dla fanów home decor i świątecznego klimatu.

Klasyka - dziadek do orzechów

Na przestrzeni lat, postać dziadka do orzechów wpisała się na stałe jako element dekoracji świątecznych. Choć początkowo sama nazwa kojarzona była wyłącznie z narzędziem do rozłupywania orzechów, za sprawą bajki E.T.A Hoffmanna, dziadek przestał być urządzeniem kuchennym, zyskując swój charakterystyczny, ludzki wygląd. Dziś, jest to jeden z najczęściej wybieranych elementów dekoracji w okresie Bożego Narodzenia podczas zakupów w sklepie Flora Point.

Wspomnienie dzieciństwa - pozytywka

Wyjątkowe dekoracje w domu są idealnym dopełnieniem każdego stylu, szczególnie w tym magicznym czasie. Pozytywka jest jednym z symboli Świąt Bożego Narodzenia. Ręcznie tworzona z największą dbałością o detale z pewnością zachwyci obdarowane nią osoby i będzie stanowiła centrum uwagi wszystkich gości. Co więcej, nada pomieszczeniu dodatkowego, wyjątkowego uroku i upiększy wnętrze. Szukając idealnej pozytywki warto wybrać się do sklepu Flora Point w Warszawskim Aninie, który słynie z ogromnej oferty grających ozdób świątecznych.

Element dekoracyjny z poczuciem humoru

Jeżeli wiemy, że bliscy, których chcemy obdarować prezentem, mają poczucie humoru i lubią nietuzinkowe prezenty, to strzałem w dziesiątkę będzie skrzynka na listy do Świętego Mikołaja. Poza funkcją dekoracyjną posiada ona także funkcję praktyczną. Na okres Bożego Narodzenia, będzie mogła zastąpić standardową skrzynkę na listy, dzięki czemu, nikt nie przejdzie obok takiej dekoracji obojętnie.

Nie czekajmy z zakupem świątecznych prezentów do ostatniego momentu. Dzięki temu unikniemy stania w długich kolejkach oraz niepotrzebnych nerwów. Decydując się na zrobienie prezentów dla miłośników home decor, udajmy się w miejsca, które stricte poświęcone są bożonarodzeniowemu asortymentowi, by mieć różne opcje do wyboru. Jednym z takich sklepów jest mieszczące się na warszawskim Wawrze, centrum ogrodnicze Flora Point, które w okresie świątecznym przemienia się w bajkowy świat, pełen niesamowitych dekoracji. Tam z pewnością znajdziemy coś dla naszych bliskich, jak i dla siebie.

Więcej informacji na: www.florapoint.pl