Wybierając drzwi do naszego domu musimy mieć na uwadze do czego chcemy je dobrać oraz jaką mają pełnić funkcję. Aranżacje wnętrza nie należą do prostych i nie chodzi tylko o wybranie stylu przewodniego. Owszem jest bardzo ważny, natomiast jest kilka rzeczy, które oprócz tego są istotne w aranżacji, gdy chcemy dobrze wybrać drzwi do naszego wnętrza.

Must have wśród drzwi wewnętrznych

Zdecydowanie możemy powiedzieć, że drzwi w dekorze czarnym są obecnie must have wśród drzwi wewnętrznych. Czarny trend góruje na rynku europejskim - a także i u nas. Drzwi wewnętrzne w kolorze czarnym wyglądają bardzo dobrze, wpasują się dosłownie w każdy styl. Można powiedzieć, że uwydatniają przestrzeń i sprawią, że będzie nieco elegancka i odważna. Jak to kiedyś powiedział rzymski komediopisarz Terencjusz  - "Do odważnych świat należy" - te słowa na prawdę mają sens !

Drzwi ramowe bezprzylgowe Rumba - dekor czarny mat

Nieograniczone możliwości jasnych drzwi

Jeżeli chodzi o drzwi w jasnym dekorze moda na nie wcale nie zwalnia tempa. Wybrane drzwi w odpowiedni dekorze dodadzą klasy w dowolnym pomieszczeniu. Zastanawiając się nad świeżym wyglądem w naszym domu, warto zapoznać się na wstępie z aktualnymi trendami wnętrzarskimi, zbierając pomysły i pasujące do siebie kolory. Jasne drzwi dobrze sprawdzą się w przypadku podłóg i mebli. W przeciwieństwie do ciemnych kolorów, jasne rzadko zderzają się z czymkolwiek. Po prostu wtapiają się w otoczenie. Przede wszystkim jasny dekor ma nieograniczone możliwości.

Drzwi ramowe przylgowe Bergamo - dekor Wiąz jasny

Drzwi Loftowe

Drzwi Loftowe inspirowane są stylem industrialnym. Charakteryzują się dyskretnym designem, wysokiej klasy wykończeniem, które zapewnia niezwykle chłodne, nowoczesne wnętrza. Prosty styl i ultra nowoczesny wygląd z modelem Lofty będą świetnie prezentować się w nowoczesnych wnętrzach - po prostu są absolutnym hitem!

Drzwi ramowe bezprzylgowe Loft 60 - dekor Dąb Bawaria

Perfekcyjne białe drzwi

Natomiast białe drzwi zaprojektowane są z myślą o perfekcji. Białe drzwi zdecydowanie cieszą się największą popularnością wśród drzwi wewnętrznych. Decydując się na zakup drzwi wybierzmy te, które spełniają nasze oczekiwania, a przede wszystkim najbardziej efektywne pod względem kosztów i trwałości.

Drzwi ramowe przylgowe Rumba - dekor biały mat

Prawda jest taka, że właściciele domów chcą dodać do domów swój osobisty charakter, ponieważ chcą aby odzwierciedlał ich osobowość. Dlatego też wybierają drzwi o strukturze przypominającej drewno. Śmiało możemy powiedzieć, że są klasyką trendów wnętrzarskich. Sprawdzą się dosłownie w każdym typie pomieszczeń. Drzwi wewnętrzne o bogatej kolorystyce dostępne w wyjątkowych wzorach nadadzą wnętrzu niepowtarzalny i elegancki wygląd. Pokrótce mówiąc - każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Drzwi ramowe przylgowe Mobi - dekor Dąb Bawaria

Więcej informacji na: www.voster.pl