Jak połączyć piękny, nowoczesny design oraz wielofunkcyjność w tak kluczowym meblu jak sofa narożna? Warto zwrócić uwagę na produkty marki Wajnert. W swojej ofercie posiada ona kilka znakomitych projektów modułowych narożników, które w razie potrzeby łatwo zmienimy w komfortowe łóżko dla gości.

Królową salonu jest kanapa - co do tego nikt nie ma wątpliwości. Najlepiej jednak, gdy jest ona stworzona dokładnie pod nasze potrzeby oraz wymiary wnętrza. Taki "uszyty na miarę" perfekcyjny mebel tapicerowany zapewni nam jedynie modułowość. Sofę narożną, którą zaprojektujemy sami, warto wyposażyć w funkcję spania, szczególnie w przypadku, gdy nie mamy osobnego pokoju gościnnego. Gdzie bowiem przenocować wtedy rodzinę czy przyjaciół? Właśnie na modułowej sofie narożnej, którą łatwo można zmienić na noc w wygodne łóżko.

Narożnik Plaza

Elegancki design idzie tutaj w parze z komfortem i funkcjonalnością. Narożnik został wyposażony w funkcję spania typu delfin oraz pojemnik na pościel. Wyjątkowy komfort wypoczynku zapewnia oparcie oraz miękkie siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną oraz sprężyną falistą. Plaza dostępny jest także z funkcją relaks, która pozwala na odpoczynek lub komfortowe czytanie książki. Sensoryczne sterowanie, dla każdego modułu osobno, umożliwia jednym ruchem ręki na ustawienie odpowiedniej pozycji do osobistych predyspozycji. Dostępny jest w wielu materiałach obiciowych, m.in. w naturalnej skórze.

Narożnik Tango

Zróżnicowane moduły tej narożnej sofy pozwalają na najlepsze dopasowanie ich do domowej przestrzeni i optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. Regulowane, mobilne zagłówki umożliwiają wygodne oparcie głowy. Meble wyposażono w funkcję spania oraz pojemnik, w którym bez problemu schowamy m.in. dodatkowe poduszki. Dodatkowo przesuwane oparcia zwiększające głębokość siedziska, pozwalają wykorzystać powstałą powierzchnię do komfortowego wypoczynku. Niewątpliwym atutem kolekcji jest możliwość regulowania boku mebla, co pozwala zająć wygodna pozycję niezależnie od tego, czy siedzimy, leżymy, czy pracujemy.

Narożnik Orlando

To propozycja dla miłośników elegancji, którzy cenią sobie komfort. Mebel ma dwa rodzaje wygodnych siedzisk, dwie wysokości oparć oraz dwa rodzaje głębokości siedzeń do wyboru, a także trzy typy oparć, więc z łatwością dopasujemy go do indywidualnych potrzeb i wielkości pokoju. W kolekcji połączono tradycyjne funkcje spania i pojemnik na pościel z wieloma możliwościami wyboru: komfortu siedziska, wysokości oparcia, boku i nogi. Możliwości wyboru i liczne funkcjonalności czynią z Orlando komfortową, w pełni spersonalizowaną propozycję dla indywidualistów.

Narożnik Barcelona

Do produkcji tej kanapy wykorzystano piankę poliuretanową, pas elastyczny, multipoket, sprężyny faliste oraz pianki wysokoelastyczne, dzięki czemu komfort korzystanie z niej jest zniewalający. Podczas komponowania swojej wersji Barcelony mamy do wyboru nie tylko boki, siedziska i tkaniny, ale także trzy rodzaje nóżek: drewniane, metalowe oraz aluminiowe. Dzięki modułowości brył oraz nóg i boków posiadamy nieograniczone możliwości tworzenia wyjątkowego dla nas wypoczynku.

Naroznik Mocca

Ten nowoczesny mebel tapicerowany jest przeznaczony do aranżacji pokoju dziennego oraz salonu. Zróżnicowane moduły kolekcji sof czy narożników Mocca pozwalają na najlepsze dopasowanie ich do domowej przestrzeni i optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. Meble z kolekcji Mocca charakteryzują się niezwykłym komfortem i licznymi funkcjonalnościami, jak funkcja spania czy relaksu. Dzięki nim właśnie mebel  posłuży jako idealne miejsce zarówno do odpoczynku, jaki i zabawy czy pracy.

O marce Wajnert

To polska marka znana z funkcjonalnych mebli wysokiej jakości, która zajmujemy czołowe miejsce wśród polskich producentów mebli i od ponad 35 lat tworzy produkty premium, powstające pod okiem wykwalifikowanych profesjonalistów, z zastosowaniem nowoczesnych, bezpiecznych dla środowiska technologii, potwierdzonych certyfikatem FSC. Do produkcji używane są wyłącznie najwyższej jakości materiały pochodzące od renomowanych dostawców, a zastosowany styl, design i wzornictwo, odpowiada aktualnym trendom wnętrzarskim.

Więcej informacji na: www.wajnert.pl

 

Autor
Eleganckie narożniki modułowe z funkcją spania
Robert Pieńkowski
Dziennikarz, kucharz, archeolog, aktor, improwizator, animator. Był redaktorem w wielu prestiżowych magazynach jak Pani, Sukces, Elle Decoration, Gala, Maxim. Ma dwie...