Zdawać się może, że w tej codziennej gonitwie i ogólnym zamieszaniu odpoczynek w domu jest niemalże niemożliwy. Ba! Dla niektórych nawet absolutnie nie do pomyślenia. Bo niby jak odpocząć, gdy doba ma tylko 24 godziny? Przy czym osiem spędzamy w pracy, kolejne dwie na podroży do z i pracy, do tego kilka godzin na samo ogarnięcie spraw bieżących takich jak zakupy, sprzątanie, czy choćby zjedzenie jakiegoś posiłku. Do tego czas dla rodziny i chwila na sen. Koniec końców okazuje się, że przez korki na drogach i kolejki do kasy do domu docieramy zdecydowanie później niż byśmy chcieli, a z zalecanych siedmiu godzin, śpimy tylko pięć. Jak w takim razie odpocząć?

Idealne meble do wypoczynku z kolekcji MOVE

Z pomocą przychodzi marka livingroom i jej meble z kolekcji MOVE. Ci wszyscy, którzy znają już meble tapicerowane livingroom, doskonale wiedzą, że w przypadku tej marki najważniejszy jest komfort jaki daje ich użytkowanie. Od lat bowiem livingroom dba o wygodę klientów, oferując meble nie tylko piękne, ale przede wszystkim idealne do odpoczynku. Stosując najnowocześniejsze elementy wykończenia i technologie produkcyjne, do polskich mieszkań i domów, trafiają meble, które zdumiewają i (dosłownie) poruszają użytkownika.

Dodatkowe funkcje 

Linia MOVE marki livingroom to grupa mebli, które posiadają funkcje dodatkowe zmieniające naszą pozycję w czasie korzystania z nich. I nie, nie chodzi tu tylko o okręcaną ręcznie bryłę. Te liczne funkcje dodatkowe, dopasowują mebel pod użytkownika i gwarantują niesamowity relaks. Z pozoru zwykła bryła fotela lub kanapy, skrywa w sobie regulowany podnóżek, który przy pomocy jednego przycisku wysuwa się do przodu i odciąża zmęczone po całym dniu nogi. Gdy dodamy do tego elektrycznie sterowane odchylenie oparcia albo regulację kąta nachylenia zagłówka, wieczorny chill out z książką czy ulubionym serialem wkracza w zupełnie inny wymiar relaksu.

A co jeśli brakuje Ci czasu na dłuższe siedzenie w fotelu czy na kanapie? Postaw na model z funkcją kardio. Mebel ustawia się w pozycji, gdzie linia nóg znajduje się powyżej serca, dzięki czemu wystarczy tylko 15minut na szybką regenerację sił. I uwaga, korzystanie z tej funkcji uzależnia… od relaksu.

Mebel do zadań specjalnych

Sportowcy, wielopokoleniowe rodziny, osoby pracujące po kilkanaście godzin w biurach, młodzi rodzice, starsze osoby - oni wszyscy już przetestowali meble MOVE. Dla nich najważniejsze było by w swoim salonie, postawić mebel, który sprosta wielu wyzwaniom i potrzebom użytkowników. To akurat nie problem, bo jedna bryła może być wyposażona w wiele różnych funkcji.

Klasyczny rodzinny narożnik łączy teraz siedzisko z relaksem idealnym do czytania zaległej lektury, miejsce z przekładanym zagłówkiem, gdy przyda się dodatkowe wsparcie dla głowy w czasie oglądania meczu, no i elektrycznie wysuwany szeroki longchair, w razie gdyby potrzebna była krótka drzemka. Niewielka sofa dzięki opcji wall-free, nawet stojąc przy ścianie rozłoży się na tyle mocno, by można było porządnie się rozciągnąć i unieść nogi. Smukły fotel da Ci niezwykły relaks, gdy włączysz dodatkowo grzanie siedziska lub skorzystasz z regulacji oparcia w części lędźwiowej. A może po skończonym seansie potrzebne Ci wsparcie przy wstawaniu? Mechanizm z pomocą wstawania będzie Twoją "niewidoczną" ręką.

Marka livingroom dopasowuje się do coraz większych potrzeb użytkowników mebli. Innowacyjne rozwiązania i poruszające (dosłownie) funkcje, zapewniają najwyższy wymiar relaksu. MOVE daje możliwość dostosowania mebla pod każdego domownika w zależności od potrzeb danej chwili. Jeśli chcesz poznać lepiej wszystkie funkcje, odwiedź najbliższy Salon Livingroom.

Więcej informacji na: livingroom.pl