Jesień sprzyja chilloutowi. Krótszy dzień, nieco chłodniejsze popołudnia, bardziej deszczowa i wietrzna pogoda. Niejednokrotnie zdarza się, że skutecznie zatrzymują nas w domach. Ale czy to źle? Czy naprawdę czas poświęcony na relaks jest czymś nieodpowiednim? Według nas absolutnie nie! Wręcz przeciwnie, to ważne by mieć czas na odpoczynek. Poznaj kilka sposobów na relaks w domowym zaciszu.

Zdawać się może, że w tej codziennej gonitwie i ogólnym zamieszaniu odpoczynek w domu jest niemalże niemożliwy. Ba! Dla niektórych nawet absolutnie nie do pomyślenia. Bo niby jak odpocząć, gdy doba ma tylko 24 godziny? Przy czym osiem spędzamy w pracy, kolejne dwie na podroży do z i pracy, do tego kilka godzin na samo ogarnięcie spraw bieżących takich jak zakupy, sprzątanie, czy choćby zjedzenie jakiegoś posiłku. Do tego czas dla rodziny i chwila na sen. Koniec końców okazuje się, że przez korki na drogach i kolejki do kasy do domu docieramy zdecydowanie później niż byśmy chcieli, a z zalecanych siedmiu godzin, śpimy tylko pięć. Jak w takim razie odpocząć?

Idealne meble do wypoczynku z kolekcji MOVE

Z pomocą przychodzi marka livingroom i jej meble z kolekcji MOVE. Ci wszyscy, którzy znają już meble tapicerowane livingroom, doskonale wiedzą, że w przypadku tej marki najważniejszy jest komfort jaki daje ich użytkowanie. Od lat bowiem livingroom dba o wygodę klientów, oferując meble nie tylko piękne, ale przede wszystkim idealne do odpoczynku. Stosując najnowocześniejsze elementy wykończenia i technologie produkcyjne, do polskich mieszkań i domów, trafiają meble, które zdumiewają i (dosłownie) poruszają użytkownika.

Dodatkowe funkcje 

Linia MOVE marki livingroom to grupa mebli, które posiadają funkcje dodatkowe zmieniające naszą pozycję w czasie korzystania z nich. I nie, nie chodzi tu tylko o okręcaną ręcznie bryłę. Te liczne funkcje dodatkowe, dopasowują mebel pod użytkownika i gwarantują niesamowity relaks. Z pozoru zwykła bryła fotela lub kanapy, skrywa w sobie regulowany podnóżek, który przy pomocy jednego przycisku wysuwa się do przodu i odciąża zmęczone po całym dniu nogi. Gdy dodamy do tego elektrycznie sterowane odchylenie oparcia albo regulację kąta nachylenia zagłówka, wieczorny chill out z książką czy ulubionym serialem wkracza w zupełnie inny wymiar relaksu.

A co jeśli brakuje Ci czasu na dłuższe siedzenie w fotelu czy na kanapie? Postaw na model z funkcją kardio. Mebel ustawia się w pozycji, gdzie linia nóg znajduje się powyżej serca, dzięki czemu wystarczy tylko 15minut na szybką regenerację sił. I uwaga, korzystanie z tej funkcji uzależnia… od relaksu.

Mebel do zadań specjalnych

Sportowcy, wielopokoleniowe rodziny, osoby pracujące po kilkanaście godzin w biurach, młodzi rodzice, starsze osoby - oni wszyscy już przetestowali meble MOVE. Dla nich najważniejsze było by w swoim salonie, postawić mebel, który sprosta wielu wyzwaniom i potrzebom użytkowników. To akurat nie problem, bo jedna bryła może być wyposażona w wiele różnych funkcji.

Klasyczny rodzinny narożnik łączy teraz siedzisko z relaksem idealnym do czytania zaległej lektury, miejsce z przekładanym zagłówkiem, gdy przyda się dodatkowe wsparcie dla głowy w czasie oglądania meczu, no i elektrycznie wysuwany szeroki longchair, w razie gdyby potrzebna była krótka drzemka. Niewielka sofa dzięki opcji wall-free, nawet stojąc przy ścianie rozłoży się na tyle mocno, by można było porządnie się rozciągnąć i unieść nogi. Smukły fotel da Ci niezwykły relaks, gdy włączysz dodatkowo grzanie siedziska lub skorzystasz z regulacji oparcia w części lędźwiowej. A może po skończonym seansie potrzebne Ci wsparcie przy wstawaniu? Mechanizm z pomocą wstawania będzie Twoją "niewidoczną" ręką.

Marka livingroom dopasowuje się do coraz większych potrzeb użytkowników mebli. Innowacyjne rozwiązania i poruszające (dosłownie) funkcje, zapewniają najwyższy wymiar relaksu. MOVE daje możliwość dostosowania mebla pod każdego domownika w zależności od potrzeb danej chwili. Jeśli chcesz poznać lepiej wszystkie funkcje, odwiedź najbliższy Salon Livingroom.

Więcej informacji na: livingroom.pl