W LOBERON chcemy być dla Ciebie źródłem inspiracji i wspierać Cię w stworzeniu wymarzonego wnętrza, w którym powiedzenie "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" nabierze prawdziwego znaczenia.

Dom wypełniony ciepłem - inspiracje od LOBERON

LOBERON stawia na koncepcję ciepła - domowego i osobistego. Ciepło to przytulna atmosfera, w której czujemy się komfortowo, a nasi goście zawsze są mile widziani. Ciepło to naturalne kolory i materiały, elegancko zaoblone kształty, a do tego szczypta nostalgii. Innymi słowy - ciepło to dom.

Wnętrza z charakterem - meble i akcesoria LOBERON

Znajdziesz u nas wysokiej jakości meble i wyszukane akcesoria w różnorodnych stylach. Stawiamy na ponadczasowe połączenia, które zachwycają pięknym wzornictwem oraz subtelną i nastrojową kolorystyką. Do produkcji mebli wykorzystujemy takie materiały, jak drewno, metal czy naturalne tkaniny. Współpracujemy z partnerami na całym świecie, którzy specjalnie dla nas wytwarzają rzemieślnicze, trwałe meble o niepowtarzalnym charakterze.

Dodatki, Które tworzą atmosferę

W zimowej aranżacji domowej oazy nie może zabraknąć stylowych dodatków, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się sezonem świątecznym i wyczarować magiczny klimat w Twoim domu.

Bożonarodzeniowa oferta LOBERON przyprawia o istny zawrót głowy. Znajdziecie w niej niemalże wszystko - począwszy od wieszaka wykonanego ze starych nart, przez dekoracyjne sanie i świeczniki, aż po nostalgiczne koniki na biegunach. Nie ma innej opcji - ta zima rozgrzeje nasze serca!

Więcej informacji na: www.loberon.pl