Kolekcja Fryderyka Złota Linia - barokowy przepych

Zestaw Fryderyka Złota Linia to kolekcja, która wprowadzi do naszego wnętrza atmosferę barokowego bogactwa i przepychu. Ta porcelana jest kwintesencją elegancji, gdzie współczesne wzornictwo łączy się z tradycyjną porcelaną. Fryderyka Złota Linia to wyjątkowe naczynia, o jeszcze bardziej wyszukanym charakterze. Złote zdobienia prezentują się wyjątkowo nowocześnie, dodając każdemu elementowi niepowtarzalny blask. W połączeniu z białą porcelaną, ręcznie wykonanym złotym zdobieniem i pięknym reliefem, stanowi dowód na to, że tradycja może być nowoczesna, łącząc w sobie klasykę z aktualnymi trendami.

Dalia Złota Linia - minimalizm z nutką blasku

Kolekcja Dalia Złota Linia to propozycja dla osób, które pragną, by w ich wnętrzach zagościła nowoczesna i minimalistyczna porcelana. Złote zdobienia oraz precyzyjnie wykonane, z dbałością o szczegóły symetryczne reliefy, nadają kolekcji niezwykłego, nowoczesnego charakteru. Porcelana nie tylko doskonale prezentuje się na stole, ale także komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz. Dalia Złota Linia to nie tylko naczynia, lecz również wyjątkowy sposób na wprowadzenie do swojego otoczenia odrobiny blasku, elegancji i wyjątkowego świątecznego stylu.

Maria Teresa Biała - klasyczna elegancja na święta

Kolekcja Maria Teresa Biała to wyjątkowy zestaw, w którym każdy element emanuje klasyczną elegancją. Charakteryzuje się niezwykłym reliefem, który dodaje każdemu naczyniu subtelności i delikatności. Wszystkie detale w tej serii są starannie przemyślane i wykonane z najwyższej jakości białej porcelany. Kolekcja to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie tradycję i ponadczasową estetykę w każdym elemencie wystroju swojego domu. Klasyczna biała porcelana jest symbolem nieśmiertelnej elegancji, która stworzy na świątecznych stołach magiczną aurę i podkreśli rodzinną atmosferę.

Tradycja i nowoczesność - renomowana porcelana Chodzież

Chodzież to renomowana marka porcelany, która towarzyszy polskim rodzinom od 1852 roku, starając się, aby klasyczne piękno porcelany zawsze harmonijnie współgrało z nowoczesnymi trendami. Porcelana tej marki wnosi do domów niepowtarzalne ciepło, które staje się nieodłącznym towarzyszem podczas rodzinnych spotkań, podkreślając codzienne chwile i wspierając w celebracji ważnych wydarzeń i rodzinnych świąt. 

Więcej informacji na: www: porcelana.pl