Szeroka paleta barw, łatwość w użytkowaniu, oraz nowoczesne rozwiązania pozwalają na stworzenie stylowych minimalistycznych obiektów, jak i bardziej finezyjnych realizacji. Ponadto kostka brukowa jest materiałem bardzo wytrzymałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne, niestraszny jej mróz, deszcz czy silne słońce. W konsekwencji tego taras może służyć nam przez wiele lat bez utraty swoich właściwości. Wszystkie te cechy sprawiają, że kostka idealnie nadaje się do wykończeń tarasu.

Dobierz kostkę brukową do charakteru domu i ogrodu

Wybór odpowiedniej kostki brukowej jest kluczowy dla uzyskania efektownego i funkcjonalnego tarasu. Należy przy tym wziąć pod uwagę charakter domu i ogrodu, aby stworzyć harmonijną kompozycję.

Do minimalistycznych, współczesnych domów idealnie nadaje się płyta tarasowa Grande DROGBRUK. Jej geometryczny kształt i ciekawe odcienie szarości i pasteli w połączeniu ze stopniami schodowymi pozwolą na stworzenie spójnej aranżacji zarówno tarasu, jak i ścieżek ogrodowych.

Płyta tarasowa Grande DROGBRUK

Z kolei do modernistycznych obiektów świetnie pasuje kostka brukowa Portos. Nowoczesna forma i delikatna kolorystyka tej kostki dają wiele możliwości aranżacyjnych.

Dla osób szukających odrobiny ekstrawagancji idealna będzie płyta tarasowa Talamona. Klasyczny kształt w połączeniu z niepowtarzalną paletą barw doskonale współgra z roślinnością ogrodu.

Płyta tarasowa Talamona DROGBRUK

Oprócz odpowiedniej kostki brukowej, warto zadbać o inne elementy aranżacji tarasu:

 • Oświetlenie: Montaż oświetlenia doda tarasowi uroku i pozwoli na korzystanie z niego również po zmroku.
 • Meble: Wygodne meble ogrodowe to niezbędny element wyposażenia każdego tarasu.
 • Rośliny: Zieleń doda tarasowi przytulności i stworzy przyjemny mikroklimat.
 • Mała architektura: Donice, palisady, ogrodzenia betonowe - elementy małej architektury urozmaicą taras i nadadzą mu charakteru.
  Donica z palisady Impari DROGBRUK
Donica z ogrodzenia betonowego DROGBRUK

DROGBRUK oferuje kompleksowe usługi:

 • Doradztwo: Doświadczeni projektanci pomogą w wyborze odpowiedniej kostki brukowej i zaprojektują nawierzchnię tarasu.
 • Materiały: DROGBRUK oferuje szeroki wybór kostki brukowej oraz innych materiałów budowlanych.
 • Usługa Projekt Kostki: Darmowa usługa, która pozwala zobaczyć efekt końcowy przed rozpoczęciem prac brukarskich.
 • Inspiracje: Na stronie internetowej DROGBRUK można znaleźć wiele inspiracji, porad brukarskich i przykładów aranżacyjnych.
  Stopień schodowy DROGBRUK

Taras z kostki brukowej DROGBRUK to idealny wybór dla osób, które cenią trwałość, funkcjonalność i estetykę. Przy odpowiednim zaprojektowaniu i wykonaniu może stać się ulubionym miejscem wypoczynku dla całej rodziny.

Profesjonalna aranżacja tarasu z kostką brukową DROGBRUK

Przed rozpoczęciem układania kostki brukowej warto skonsultować się z doświadczonym projektantem. Nasz zespół specjalistów z chęcią doradzi w wyborze odpowiedniej kostki, dobierze materiały i przygotuje projekt nawierzchni, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego klienta.

Dzięki usłudze Projekt Kostki DROGBRUK efekt końcowy można zobaczyć jeszcze przed rozpoczęciem prac brukarskich. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają profesjonalnego podejścia do aranżacji tarasu i ogrodu.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć wiele inspiracji, porad brukarskich i przykładów aranżacji. Taras z kostki brukowej DROGBRUK to doskonały wybór dla osób, które cenią trwałość, funkcjonalność i estetykę. Przy odpowiednim zaprojektowaniu i wykonaniu może stać się ulubionym miejscem wypoczynku dla całej rodziny.