Polacy już należą do światowej czołówki projektowania. Dowodem na to są liczne nagrody i międzynarodowe uznanie. Poznajcie laureatów prestiżowych konkursów takich jak European Property Awards, Global Innovation Awards (GIA) oraz A’ Design Award & Competition.

GIA Global Online Retail Award dla 9design

Global Innovation Awards (GIA) to prestiżowy konkurs dla sklepów z branży wyposażenia wnętrz. Organizowany jest przez amerykańskie stowarzyszenie IHA (International Housewares Association) w Chicago, a biorą w nim udział salony z ponad 30 krajów, m.in. Włoch, Niemiec, Francji, USA, Japonii, Brazylii, Argentyny czy Nowej Zelandii.

Z tym większą dumą informujemy, że w tym roku wyróżnienie otrzymali Anna i Krystian Dobrzyccy, twórcy marki 9design! Zwyciężyli oni w kategorii Digital Commerce Award for Excellence in Online Retailing, w której oceniany był design strony www, marketing, promocja, a także obsługa klient.

Dwie nagrody dla Magdy Federowicz-Boule

Magda Federowicz-Boule, założycielka pracowni Tremend, otrzymała Silver A’ Design Award & Competition za projekt Metropolo by Golden Tulip w Krakowie. To hotel, którego utrzymane w stylu chińskiego art déco, ale z zastosowaniem europejskich marek wnętrze jest dialogiem między kulturą Wschodu i Zachodu. Ten sam projekt otrzymał również wyróżnienie na European Property Awards!

Realizacja miała odpowiadać na oczekiwania najbardziej wymagających gości i odzwierciedlać hasło: „działaj, odważ się, marz!”. Zaprojektowana z typowym dla Tremend rozmachem przestrzeń ma więc odzwierciedlać filozofię brandu i być dopełnieniem standardów obsługi najwyższej jakości.

European Property Awards dla Rolanda Stańczyka

Gdy w październikowym numerze magazynu Czas na Wnętrze prezentowaliśmy warszawską realizację Rolanda Stańczyka, nie przypuszczaliśmy, że wkrótce razem z jego twórcą będziemy się cieszyć z przyznania mu European Property Awards.

To jedno z najważniejszych europejskich wyróżnień przyznawanych profesjonalistom związanych z branżą wnętrzarską oraz nieruchomościami. Gratulujemy nagrody i cieszymy się, że wyróżniony apartament miał swoją premierę na naszych łamach!

O European Property Awards

European Property Awards to konkurs o światowym zasięgu, którego celem jest wyłonienie najciekawszych projektów architektonicznych z Europy oraz wyróżnienie najlepszych projektantów i architektów związanych z branżą wnętrzarską i nieruchomościami. Jury tworzy niezależny panel ponad 80 ekspertów branżowych. Ocenianie koncentruje się na projektowaniu, jakości, usługach, innowacjach, oryginalności i zaangażowaniu w zrównoważony rozwój.

MIKOŁAJSKA studio doceniona za projekt własnego biura!

Laureatami prestiżowej nagrody European Property Awards zostali również architekci z biura projektowego MIKOŁAJSKA studio. Projektanci zostali docenieni za aranżację własnego biura mieszczącego się w zabytkowej kamienicy.

Wyróżnienie dla pracowni MIKOŁAJSKA studio oznacza nie tylko możliwość wykorzystywania logo European Property Awards 2019, ale przede wszystkim jeszcze większy prestiż w oczach środowiska oraz klientów. Nagrodzona przestrzeń biurowa to tylko niewielki wizualny wyznacznik możliwości dwudziestoosobowej pracowni. Po wejściu do wnętrz biura klienci nie mają wątpliwości, że zlecają projekt profesjonalistom.

Hola Design - polscy weterani nagrodzeni European Property Awards!

Pracownia projektowa Hola Design otrzymała w tym roku już siódme wyróżnienie w prestiżowym konkursie na najpiękniejsze wnętrza w Europie! Warszawska pracownia została wyróżniona w kategorii „Interior Design Private Residence” za projekt apartamentu urządzonego w całości w stonowanych, szarych barwach.