Look At Me Plates, marka stworzona przez Magdę Pilaczyńską - utytułowaną ilustratorkę i projektantkę graficzną - dołącza do wall-being. Look At Me Plates to ręcznie zdobione talerze ścienne, które zachwycają elegancją i lekkością. Talerze doskonale uzupełniają ofertę plakatów, zachęcają do artystycznych eksperymentów i tworzenia oryginalnych galerii.

„Moją ulubioną techniką jest kolaż, zarówno jeśli chodzi o ilustrację jak i porcelanę”

Magda Pilaczyńska jest związana z wall-being od samego początku istnienia sklepu, jej plakaty były jednymi z pierwszych wprowadzonych do jego oferty. Po ponad 5 latach, talerze Magdy otwierają nowy dział dekoracji ściennych w wall-being.

„Uwielbiam wycinać i łączyć różne elementy, pozornie do siebie nieprzystające. Najciekawsze w mojej pracy są zaskoczenie i niespodzianka”

Z kina na ściany

Unikatowe talerze z porcelany, ozdobione własnoręcznie przez Magdę tworzą oryginalną kolekcję w klimacie retro. Talerze, tak jak i plakaty, odzwierciedlają fascynację estetyką lat 60. XX w. i oddają atmosferę ukochanych filmów artystki „Niewinnych czarodziejów” Andrzeja Wajdy i „Do widzenia, do jutra” Janusza Morgensterna.

Abstrakcyjne formy, figury geometryczne i charakterystyczne motywy oka, ust, strzały i syreny układają się w piękne kompozycje. Talerze można ze sobą zestawiać lub łączyć z plakatami, by podkreślić artystyczny charakter wnętrz. Trwałość talerzy Look At Me Plates gwarantuje wypalanie w profesjonalnych piecach ceramicznych w temperaturze 850 stopni Celsjusza.

Dzięki ręcznej metodzie nanoszenia ilustracji każde naczynie jest inne, wyjątkowe. Talerze są nie tylko ozdobą ścian, mogą spełniać również swoją pierwotną funkcję - zachwycać podczas posiłków! Talerze Look At Me Plates były prezentowane na wystawach w Warszawie, Nowym Jorku, Tokio, Seulu, Hongkongu, Abu Dabi oraz w Londynie. Otrzymały również nominację do Elle Deco International Design Awards.

Kim jest Magda Pilaczyńska?

Graficzka, ilustratorka, projektantka wzorów na porcelanę, założycielka marki Look At Me Plates. Projektuje ilustracje, plakaty, identyfikację wizualną, wydawnictwa, okładki książek i płyt. Dwie kolekcje wzorów na porcelanę jej autorstwa, stworzone dla marki Kristoff Fine Porcelain, zostały nagrodzone tytułem Must Have na festiwalu Łódź Design 2013. Jest finalistką konkursu Dobry Wzór 2014.

Magda Pilaczyńska

Mieszka i pracuje w Warszawie. Inspiruje ją estetyka lat 60-tych, którą stara się łączyć ze współczesnymi elementami. Szczególnie podoba jej się łączenie klasycznej ilustracji z elementami zdjęć, faktur i wzorów pochodzących z innych materiałów. Bardzo lubi technikę kolażu.

WALL-BEING sklep internetowy z autorskimi, starannie wyselekcjonowanymi plakatami polskich artystów. Wall-being oferuje ponad 1000 niepowtarzalnych wzorów, które łączy kreatywność i wyrazisty styl. Z wall-being współpracuje kilkudziesięciu nagradzanych i utytułowanych twórców plakatów, ilustracji książkowych i prasowych m.in. Aleksandra Morawiak, Agata Królak, Jan Kallwejt, Beata Śliwińska Barrakuz, Patryk Mogilnicki, Anna Rudak, Magdalena Pankiewicz.