Tego lata producenci zadbali, by w pełni można było korzystać z uroków ogrodu. Marka Ethimo zaproponowała poręczną kuchnię Phil, którą w każdej chwili można wystawić na taras lub miejski balkon.

Po co przygotowywać posiłki w tradycyjnej kuchni, a potem wynosić je do stołu na zewnątrz? Robimy tylko niepotrzebne kilometry. A gdyby tak wynieść kuchnię na zewnątrz? A raczej kompaktową kuchenkę?

Marka Ethimo zaproponowała swoją pierwszą przenośną kuchnię na zewnątrz Phil we współpracy z projektantem Gordonem Guillaumierem. Phil oferuje trzy różne konfiguracje o kompaktowej i ergonomicznej konstrukcji: zlewozmywak, płytę indukcyjną i grill w jednym. Phil by Gordon Guillaumier w sprytny sposób skoncentrował czynności związane z gotowaniem na małej przestrzeni, aby swobodnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Projektant przenośnej kuchni Phil

Gordon Guillaumier wpadł na pomysł przenośnej kuchenki, kiedy krążąc między stołem na tarasie a kuchnią wewnątrz uzmysłowił sobie, że nie może spokojnie usiąść i porozmawiać. Rozwiązaniem mógłby być grill, ale przecież nie zawsze mamy ochotę na steka, czy karkówkę. Potrzebował czegoś innego. Praktycznego, poręcznego, a przy tym po prostu ładnego.

Niezależnie od tego, czy jest to weranda, patio, taras czy miejski balkon, kuchnia zewnętrzna Ethimo umożliwia proste, funkcjonalne i szybkie zarządzanie przestrzenią. Dzięki specjalnej „nomadycznej” konfiguracji Phil jest po prostu miłym dla oka przedmiotem - wygodnym i pozwalającym spędzać czas na świeżym powietrzu. A przy tym miękkie linie i cechy techniczne Phila zapewniają maksymalną stabilność i solidność.

Przenośna kuchnia Phil marki Ethimo

Kuchnia zewnętrzna Ethimo składa się z pojedynczej, cylindrycznej podstawy wykonanej z metalu w kolorze Olive Green i Sepia Black. Zlewozmywak jest w komplecie z praktycznym blatem z drewna tekowego ze stałymi nóżkami, a dwie opcje gotowania są również dostępne z kółkami.

Ethimo i Gordon Guillaumier zaproponowali kuchnię, która dostosowuje się do różnych okoliczności oraz jest naturalnym uzupełnieniem przestrzeni na świeżym powietrzu. 

 

Autor
Powstała przenośna kuchnia dla nomadów! Zaprojektował ją Gordon Guillaumier!
Monika Utnik
Dziennikarka, wieloletnia redaktorka pism wnętrzarskich, absolwentka polonistyki i italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego, autorka książek dla dzieci. Zadebiutowała...