W świecie wnętrzarskich trendów, gdzie każdy element ma znaczenie, istnieją dzieła, które przekraczają granice zwykłej dekoracji, stając się ikonami współczesnego designu. Jednym z takich obiektów jest bez wątpienia kilim Świt, który w najnowszej odsłonie prezentuje się jeszcze bardziej zachwycająco, jeśli to w ogóle możliwe.

Kilim Świt - dzieło, które ewoluuje razem z czasem, zachowując swoją unikalną duszę, teraz zostało przedstawione w autorskiej kolorystyce Piotra Niklasa. To śmiałe połączenie barw nasyconych i pastelowych, które sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Ręczne wykonanie w Bobowej, przy użyciu samodzielnie produkowanej przędzy, nadaje kilimowi niepowtarzalną fakturę, która jest mięsista i żywa, zmieniająca odcień w zależności od oświetlenia. To właśnie te cechy sprawiają, że kilim Świt jest nie tylko elementem dekoracyjnym, ale prawdziwym dziełem sztuki.

Wzór, który zdobył serca i nagrody

Kilim Świt nie jest zwykłym kilimem. To kameleon wśród dywanów, który potrafi odmienić każde wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Jego wzór znalazł uznanie nie tylko wśród klientek i klientów Splotu, ale również jury Łodź Design Festival, gdzie zdobył prestiżowy laur must have. To potwierdzenie, że Kilim Świt jest najbardziej pożądanym polskim kilimem XXI wieku.

Edycja limitowana - symbol luksusu i ekskluzywności

Kilim Świt #3, o wymiarach 150 x 200 cm, dostępny jest w dwóch rodzajach wykończenia: standardowo z rękawem ułatwiającym jego zawieszenie oraz, na życzenie, bez rękawa - dla tych, którzy preferują dowolną aranżację na podłodze czy w inny sposób. Każdy egzemplarz wykonany jest całkowicie ręcznie, co czyni go unikatowym dziełem sztuki. Edycja limitowana do 10 sztuk podkreśla ekskluzywność i wyjątkowość tego kilimu, a cena 11900 złotych jest odzwierciedleniem jego wartości i rzemiosła.

Kilim Świt - więcej niż dywan

Kilim Świt to nie tylko element dekoracyjny, to inwestycja w sztukę, która z czasem może tylko zyskać na wartości. To także sposób na wyrażenie swojego indywidualizmu i zamiłowania do piękna. W odmienionej wersji, kilim Świt staje się jeszcze bardziej pożądany, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnością, rzemiosło z designem, funkcjonalność z estetyką. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowość i chcą wprowadzić do swoich wnętrz element, który będzie przyciągał wzrok i budził podziw.

W erze, gdzie unikalność i oryginalność są na wagę złota, Kilim Świt wyróżnia się na tle innych, stając się nie tylko elementem dekoracyjnym, ale prawdziwym skarbem w każdym domu.