W świecie designu, gdzie innowacja przeplata się z funkcjonalnością, a każdy element wnętrza może stać się dziełem sztuki, Donut wyznacza nowe standardy. Ten fotel, inspirowany kształtem pączka, jest nie tylko wygodny, ale również stanowi wyjątkowy element dekoracyjny. Dzięki swojemu unikalnemu designowi, Donut przyciąga wzrok i staje się centrum uwagi w każdym pomieszczeniu.

Edward Van Vliet - to on stoi za kultowym "pączkiem"!

Za projekt Donut stoi Edward Van Vliet, renomowany projektant i wizjoner, którego prace charakteryzuje głębokie zrozumienie koloru, wzoru oraz tekstury. Van Vliet, znany ze swojego holistycznego podejścia do projektowania, tworzy przestrzenie, które są nie tylko piękne wizualnie, ale również oddziałują na wszystkie zmysły. Jego współpraca z Moroso to połączenie pasji do innowacji z najwyższą jakością wykonania, czego efektem jest właśnie fotel Donut.

Edward van Vliet
Holenderski projektant, zasłynął w projektowaniu produktów i wnętrz dla sektora hotelarskiego, mieszkalnego i biurowego. Jego prace charakteryzuje uwaga do detalu i różnorodne inspiracje. Posiada ponad 25 lat doświadczenia i współpracuje z wiodącymi markami designu, wprowadzając innowacje w projektowaniu.

Luksus ma swoją cenę - ile zapłacimy za designerskiego pączka?

Donut to nie tylko mebel, ale przede wszystkim dzieło sztuki. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, fotel jest wyrazem luksusu i wyrafinowanego gustu. Co ważne, za tą unikalność i jakość idzie również cena, która czyni Donut najdroższym pączkiem na rynku. Jednakże, dla miłośników designu i tych, którzy cenią sobie oryginalność oraz komfort, będzie to inwestycja, która nie tylko odmieni wnętrze, ale również będzie cieszyć oko i serce przez długie lata.

Nie tylko pączek w ofercie Moroso, lider w dziedzinie innowacyjnego designu meblowego, oferuje szeroki wachlarz produktów, które, podobnie jak Donut, łączą w sobie niepowtarzalny styl z funkcjonalnością. Każdy projekt to wynik współpracy z czołowymi projektantami z całego świata, co gwarantuje, że meble Moroso są nie tylko wyjątkowe, ale również odzwierciedlają najnowsze trendy w dziedzinie designu wnętrz.

Donut od Moroso to więcej niż fotel - to wyraz indywidualizmu, odwagi w aranżacji przestrzeni i miłości do sztuki. Ten najdroższy pączek na rynku to doskonały przykład na to, że design może być zarówno funkcjonalny, jak i stanowić prawdziwe dzieło sztuki. Jeśli więc szukasz elementu, który odmieni Twoje wnętrze, "Donut" z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nie przytyjesz od niego, ale Twój dom z pewnością Ci za niego podziękuje!  

Autor
Od niego nie przytyjesz, za to Twój dom Ci za niego podziękuje! To najdroższy pączek na rynku!
Adrianna Tarnowska
adrianna.tarnowska@czasnawnetrze.pl
Redaktorka, projektantka wnętrz, filolożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia germańska. Redaktor prowadząca portalu czasnawnetrze.pl....