Wprawdzie nowe Renault Captur powstało jako lider miejskich SUV-ów, jednak doskonale sprawdzi się także podczas letnich wyjazdów i wycieczek po bezdrożach.

Wysoka jakość, dobry design - nowe Renault Captur

Najbardziej charakterystycznym elementem wnętrza nowego Renault Captur jest lekko zwrócony w stronę kierowcy Smart Cockpit z unikatową, „pływającą” środkową konsolą.

Dzięki najnowszym technologiom i największym w tym segmencie wyświetlaczom wnętrze jest teraz perfekcyjnie ergonomiczne i nowoczesne oraz pozwala w pełni cieszyć się prowadzeniem samochodu. Ale nie tylko miejsce kierowcy jest rewolucyjne. Całe wnętrze zmieniło się i pod względem jakości oraz komfortu przypomina samochody z wyższego segmentu.

Wnętrze nowego Renault Captur zyskało wiele nowoczesnych elementów wyposażenia, które podnoszą poziom komfortu, ergonomii i jakości.

Wysokiej jakości materiały wykończeniowe, deska rozdzielcza, płaty drzwi i obramowanie środkowej konsoli z powłoką typu soft touch, niezwykle staranne wykończenie elementów wyposażenia, zmieniona konstrukcja siedzeń sprawiają, że wnętrze nowego Renault Captur naprawdę zachwyca.