Nieodparcie kojarzą się z pełnią lata. Bukiet słoneczników wnosi do wnętrza słoneczny blask. Niezależnie od pory roku i pogody za oknem. Zobacz bukiety w różnych stylach.

Rustykalna kompozycja ze słoneczników - Studio Atamaris
Rustykalna kompozycja ze słoneczników. Kwiaty ułożyłam w szklanym naczyniu wypełnionym żwirkiem, na podkładzie uplecionym z rafii. Są tu słoneczniki, astromerie i margerytki.
Słoneczniki - kompozycja kwiatowa na stół - Studio Atamaris   Słoneczniki - kompozycja kwiatowa na stół - Studio Atamaris
Kolejna kompozycja ze słoneczników. Tym razem oprócz słoneczników użyłam nawłoci (solidago) i liści salalu. Wzrok przyciąga dorodne "gniazdo" słonecznikowe. Słonecznik był duży, ale płatki miał pogięte. Mimo to okazał się bardzo dekoracyjny. Często mieszam słoneczniki dorodne i takie "oskubane", bo te drugie też mają swój urok.
Bukiet słoneczników - Studio Atamaris   Bukiet słoneczników - Studio Atamaris
Czarująco prosty - bukiet słoneczników w wysokim wazonie. Do słoneczników dodałam nawłoć - wysokie żółte kwiaty ładnie się uzupełniają. Taki bukiet długo będzie cieszył oczy, bo zarówno nawłoć, jak i słoneczniki są trwałe (zwłaszcza jeśli przed wstawieniem do wazonu się je zaparzy).

Wszystkie kompozycje kwiatowe przygotowało Studio Atamaris