Na zakupach potrzebujesz porady przyjaciółki? Szukasz najlepszej restauracji w okolicy? Sony Tablet S z modemem 3G sprawi, że wszystkie potrzebne informacje będą na wyciągnięcie ręki.

Dzięki modemowi 3G Sony Tablet S daje dostęp do internetu i możliwość transmisji danych niezależnie, czy jesteś w zasięgu sieci Wi-Fi, czy nie. Wystarczy karta SIM dowolnego operatora i plan taryfowy z transmisją danych 3G, byś zawsze była w sieci.

Jeśli na zakupach chciałabyś się poradzić przyjaciółki, w której sukience ładniej wyglądasz albo które zasłony będą lepiej pasowały do twojej sypialni, zrób im zdjęcie, kliknij "udostępnij", a Tablet S wyśle je do niej e-mailem. Albo skorzystaj z komunikatora. W kilka sekund poznasz zdanie koleżaki.

Poza tym już nigdy się nie zgubisz. Jadąc samochodem lub spacerując ulicami na tablecie szybko znajdziesz najlepszą restaurację, kino albo księgarnię, korzystając np. Google™ Maps.

Sony Tablet S z modemem 3G przyda się w pracy i prywatnie. Jedno zgrabne, eleganckie urządzenie zastąpi ci notes, telefon i komputer. Możesz na nim surfować po internecie, prowadzić rozmowy głosowe i wideo, odbierać e-maile, oglądać filmy lub słuchać muzyki.
Sony stworzyło nawet specjalną aplikację dla melomanów - Sense Me dobierze playlistę do twojego humoru. Kliknij tylko, jaki masz nastrój, a Tablet S sam zaproponuje muzykę.
 
źródło i zdjęcie: Sony