Zapach choinki, piernika, pomarańczy i suszonych jabłek - to nieomylny znak, że Święta Bożego Narodzenia sa tuż tuż. Czekamy na nie z niecierpliwością cały rok. Co zrobić, aby pozostały w naszych domach dłużej? Podpowiedzi warto poszukać na Zapachdomu.pl.

Blask świec, kolędy, zapach choinki i świątecznych łakoci - to właśnie Święta Bożego Narodzenia. Świece zapachowe Yankee Candle stworzą świąteczny nastrój i wypełnią dom aromatem kandyzowanych owoców, świeżych cytrusów albo leśnego igliwia. Kompozycja naturalnych ekstraktów sprawi, że przyjemny zapach utrzyma się przez wiele godzin.

Świeca "Wigilia Bożego Narodzenia" pachnąca kompotem z suszu wprowadzi nas w czas radosnego świętowania. A na osłodę… można skusić na "Świąteczną Babeczkę" lub "Świąteczne Ciasteczko" - świece pachnące piernikiem, wanilią i polewą maślaną sprawią, że w to Boże Narodzenie poczujemy się naprawdę słodko.

Świece są nieodłącznym elementem świąt. Ich blask i ciepło kojarzą się z domowym ogniskiem i nowym życiem, dodają wnętrzu przytulności. Świece zapachowe Yankee Candle w efektownych szklanych słojach będą piękną dekoracją. Stwórzmy więc w naszych domach radosny nastrój - nie tylko w tych kilka świątecznych dni, bo zapach świec Yankee Candle towarzyszyć nam może znacznie dłużej.

Świąteczne świece zapachowe Yankee Candle:

  • "Wigilia Bożego Narodzenia" - słój średni 74,00 zł,
  • "Witajcie Święta" - świeczka średnia z dwoma knotami 66,00 zł, słój średni 73,00 zł,
  • "Świąteczna Babeczka"  - słój średni 74,00 zł,
  • "Świąteczne Ciasteczka" - słój średni 73,00 zł.

Świece można kupić w www.zapachdomu.pl