W dziecięcych adwentowych kalendarzach ubywa smakołyków - to znak, że Święta już za pasem. Najwyższy czas pomyśleć o dekoracji świątecznego stołu. Trudno go sobie wyobrazić bez pięknych serwetek.

Śnieżnobiały obrus, elegancka porcelana, lśniące sztućce i kieliszki - wigilijny stół już prawie zastawiony. Czas na ostatni sznyt - dodatki: świece, świąteczny stroik z jedliny i... eleganckie serwetki. 

Tradycjonaliści, którym zależy na wyjątkowej oprawie tego świątecznego wieczoru, wyciągną z kredensu starannie wyprasowane i wykrochmalone serwetki po babci. Inni sięgną po papierowe - bo wygodniejsze, nie trzeba się martwić plamami, no i wzorów i kolorów do wyboru bez liku.

Jest też trzecia możliwość - serwetki Tork Premium Napkins Textile Feel. Wyglądają równie elegancko jak te z materiału, ba - nawet w dotyku do złudzenia przypominają tkaninę. A przy tym, mają wszystkie zalety serwetek jednorazowych - wygodne do składania, chłonne, dostępne w wielu wzorach i kolorach. Wprost stworzone na specjalne okazje, kiedy eleganckie nakrycie stołu jest równie ważne jak menu.

źródło i zdjęcia: Tork