Patrzenie w sufit może być fascynujące. "A Book 2012" to katalog najciekawszych projektów, do których realizacji wykorzystano sufity podwieszane firmy Armstrong. Już można oglądać go online. A jest na co popatrzyć.

Niezwykłe wizje architektów, estetyka, funkcjonalność i rozwiązania przyjazne dla środowiska - to wszystko znajdziemy w najnowszej edycji "A Book", wydawnictwa, które już po raz trzeci przygotowała firma Armstrong.

Najnowsze wydanie "A Book" to przegląd ponad trzydziestu najciekawszych i najbardziej inspirujących obiektów referencyjnych firmy Armstrong, zrealizowanych w kilkunastu europejskich krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, Francji, Bułgarii, Czechach, na Słowacji, a także w Polsce.

- Realizacje zebrane w kolejnym "A Book", pełne architektonicznego i designerskiego rozmachu, prezentują wyjątkowe pomysły i kreatywne podejście projektantów, które - dzięki naszym rozwiązaniom sufitowym - stają się realne - mówi Anna Baczkowska, architekt i menadżer wsparcia technicznego w firmie Armstrong.

Na prawie 200 stronach katalogu znajdziemy niezwykłe zdjęcia pomieszczeń biurowych, związanych z handlem i rozrywką, transportem, edukacją oraz służbą zdrowia, a także opisy zastosowanych sufitów podwieszanych.

Choć prezentowane wnętrza są bardzo różne, realizacji każdego projektu towarzyszyła ta sama idea - osiągnięcie równowagi pomiędzy twórczym pomysłem, estetyką, funkcjonalnością i bezpieczeństwem.

Jak te idee udało się zrealizować? Zapraszamy do obejrzenia - nowy
"A Book" firmy Armstrong
.

źródło i zdjęcia: Armstrong