Panowie przy goleniu nie muszą już śpiewać  a cappella. +Sound - zintegrowany z lustrem system nagłośnieniowy do łazienek firmy Villeroy & Boch - zapewni znakomitą jakość dźwięku.

Podczas wieczornej relaksującej kąpieli albo porannej toalety miło jest posłuchać ulubionej muzyki. Dzięki systemowi nagłośnieniwemu +Sound możemy w łazience cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem. Został on bowiem dopasowany do akustyki łazienek, w których dominują gładkie powierzchnie.

Co ważne, starannie zaplanowanej aranżacji łazienki nie zeszpecą żadne kable. System +Sound został tak pomyślany, że montuje się go na podświetlanym lustrze i podłącza do prądu razem z nim. Dzięki temu nie potrzeba do głośników ciągnąć dodatkowych przewodów, a wszystko wygląda estetycznie i jest całkowicie bezpieczne. Potwierdzają to certyfikaty CE oraz IP 44 - kwestia niezwykle ważna w przypadku urządzeń elektrycznych w łazience.

+Sound pasuje do podświetlanych luster z kolekcji Memento o szerokości 60 cm, 80 cm i 120 cm, oraz luster z serii More to See ze zintegrowanym oświetleniem o szerokości od 60 cm do 160 cm.

Muzykę w łazience możemy odtwarzać z dowolnego urządzenia wyposażonego w Bluetooth, np. telefonu komórkowego albo odtwarzacza mp3, więc i tu niepotrzebne są wtyczki i kable.

System nagłośnieniowy +Sound składa się z cyfrowego procesora dźwięku i sześciu trójdrożnych głośników. Moc wyjściowa wzmacniacza to 2 x 25 W. I to wszystko ukryjemy w lustrze.

Lustro More to See z systemem +Sound zdobyło w tym roku prestiżową nagrodę Plus X Award - największe wyróżnienie dla innowacyjnych produktów z dziedziny technologii, sportu i stylu życia, oraz znak jakości "Najlepszy produkt roku 2011".

źródło i zdjęcie: Villeroy & Boch