Najnowsza linia stacji dokujących Samsunga spodoba się i melomanom, i estetom. Doskonałą jakość dźwięku połączono tu z eleganckim, klasycznym designem. Po prostu gadżet dla koneserów.

Stacje dokujące DA-E750 i DA-E670 to pierwsze dwa modele z nowej linii produktów Samsunga. Postawiono w nich na doskonałą jakość dźwięku, stylowe wzornictwo i możliwość współpracy z różnymi odtwarzaczami.

Jakość dźwięku do tej pory zarezerwowaną wyłącznie dla urządzeń audio z najwyższej półki zapewnia nowatorski, opracowany przez firmę Samsung hybrydowy wzmacniacz, który łączy to co najlepsze we wzmacniaczach lampowych i cyfrowych: bogate i ciepłe brzmienie z czystością dźwięku, energooszczędnością i niewielkimi rozmiarami. Lampy próżniowe są w przedwzmacniaczu, natomiast wzmacniacz mocy wykorzystuje technologię cyfrową, dzięki czemu stacje dokujące zachowują szczupłą sylwetkę.

To ważne, bo projektanci postarali się, by stacje dokujące Samsung dobrze wyglądały w każdym, także stylowym wnętrzu. Obie mają więc klasyczną, elegancką stylistykę i nienaganne wykonanie.

Stację dokującą Samsung DA-E750 jako pierwszą na świecie wyposazono w port dokujący dostosowany zarówno do smartfonów z serii Galaxy S, jak i urządzeń Apple, takich jak iPody, iPhone’y, a nawet iPady. Można też skorzystać z wygodnego połączenia bezprzewodowego za pomocą funkcji AllShare® (z urządzeniami Samsung Galaxy) oraz Airplay (Apple), a także z popularnego Bluetooth'a.

Jest też wejście analogowe oraz USB, da się więc odtwarzać muzykę bezpośrednio z pamięci przenośnej, przenośnego odtwarzacza lub dysku twardego. Stacja obsługuje formaty MP3, WMA i WAV. 2.1-kanałowe głośniki mają łączną moc 100 watów, w tym 60-watów wbudowany subwoofer.

Stacja dokująca Samsung DA-E670 do smartfonów Galaxy S i urządzeń Apple (obsługuje zarówno AllShare, jak i Airplay) łączy prostotę i łatwość obsługi z doskonałą jakością dźwięku. Wbudowane głośniki mają moc 40 watów. W komplecie jest też pilot zdalnego sterowania.    

Stacja dokująca Samsung DA-E750 będzie dostępna w Polsce w maju 2012 roku. 

źródło i zdjęcie: Samsung Electronics Polska