Wygląda jak zwykła deska do prasowania, ale ma niezwykłe możliwości. Zmory takie jak zagniecenia na wizytowej bluzce czy wyświecone szwy żakietu za sprawą systemu Monster znikną gdzie pieprz rośnie.

Systemy aktywnego prasowania Monster tylko na pierwszy rzut oka przypominają tradycyjną deskę do prasowania i żelazko. Dzięki suchej prze i kilku innym sztuczkom, prasowanie nimi jest o niebo łatwiejsze.

Przede wszystkim, koniec z kapaniem. Z systemem Monster nie grozi nam, że kropla wody ze stopki żelazka zaplami jedwabną bluzkę. Dzięki podwójnemu systemowi grzejnemu para jest sucha - ma aż 140 °C, ciśnienie 3,5 bara i bardzo niską wilgotność. W zwykłych żelazkach para ma tylko 107-110 °C i łatwo się skrapla. Podczas prasowania Monsterem, sucha para pod wysokim ciśnieniem wnika w materiał i prostuje włókna, ale nie moczy ich. Dlatego nie musimy się męczyć.

System aktywnego prasowania

Co jeszcze różni systemy Monster od dobrego żelazka albo nawet stacji parowej? Przede wszystkim to, że w prasowaniu pomaga nam także deska.

Grube materiały wyprasujemy z łatwością, jeśli włączymy funkcje odsysania pary i podgrzewania deski. Możemy w ten sposób prasować także na raz kilka warstw materiału - będzie znacznie szybciej i prościej.

Wentylator w desce może odsysać parę albo wdmuchiwać powietrze pod jej powłokę, która unosi się wtedy i wydyma niczym balon. Delikatne tkaniny prasowane na balonie powietrznym nie dotykają twardej powierzchni deski, więc nic się nie zagniata. Dzięki temu marszczoną sukienkę wyprasujemy trzy razy szybciej. Także o wyświecenie szwów wełnianych tkanin nie musimy się już martwić.

Systemy Monster pozwalają też na prasowanie w pionie - idealne do odświeżania ubrań na wieszakach, ale również do prasowania rozwieszonych firan i zasłon. Natomiast posiadacze modelu Monster IB35 Active prasować mogą nawet bez
żelazka! To dzięki funkcji wyrzutu dużej ilości pary z deski. Leżące na niej ubranie wystarczy tylko wygładzić dłonią.

Abyśmy mogli cieszyć się ich długą i bezawaryjną pracą, systemy Monster wykonano z części najwyższej jakości. Na przykład te wytwarzajace parę są ze stali nierdzewnej. Cena systemu Monster - od 1399 zł.

źródło i zdjęcie: www.monster-poland.com.pl