W swoje podwoje zaprasza nowo otwarta internetowa galeria sztuki ArtCreators.pl. Choć wirtualna, obejrzymy w niej  i kupimy prawdziwe dzieła sztuki.

Nie każdy ma czas śledzić rynek sztuki, odwiedzać galerie czy chadzać na aukcje sztuki. Internetowa Galeria Sztuki i Dom Aukcyjny Art Creators to nowe miejsce w sieci, gdzie każdy, kto kocha piękne, wyjątkowe rzeczy, znajdzie prace znakomitych artystów. A jeśli zechce mieć je u siebie w domu - wystarczy klika kliknięć, by dzieło sztuki stało się jego własnością.

Internetowa Galeria Sztuki i Dom Aukcyjny Art CreatorsGoście wirtualnej galerii ArtCreators.pl do wyboru mają obrazy, fotografię artystyczną, grafikę i rysunek ze stałej ekspozycji, mogą też kupować na cyklicznych internetowych aukcjach sztuki, gdzie trafiają się naprawdę wyjątkowe okazje. A wszystko intuicyjnie i prosto, bez ruszania się sprzed ekranu własnego komputera.

Internetowa galeria sztuki ArtCreators.pl promuje szczególnie artystów "wschodzących", których twórczość cieszy się coraz większym uznaniem i zainteresowaniem. Już teraz sztuka artystów młodego pokolenia to aż 38% wszystkich transakcji na rynku sztuki.

Internetowa galeria to w zamyśle jej twórców internetowe miejsce spotkań artystów i osób potrafiących docenić oryginalną sztukę. Liczą, że ciekawa i bogata oferta dzieł sztuki oraz przejrzystość i przystępność portalu ArtCreators.pl sprawią, że galeria stanie się Państwa ulubionym miejscem spotkań ze współczesną sztuką.

źródło i zdjęcia: Internetowa Galeria Sztuki i Dom Aukcyjny Art Creators

zdjęcie wprowadzające: Marta Lipowska, "Nowa parasolka", olej na płótnie, 80 x 60 cm.