Pokaż, jak wygląda Twoje biurko, i wygraj super nagrody - designerskie myszki komputerowe od Microsoft Hardware.

Masz prawdziwy gabinet, kącik do pracy wygospodarowany w sypialni lub kuchni, a może wolisz siedzieć na kanapie z laptopem na kolonach? Zrób zdjęcie swojego biurka, gabinetu lub lub innego miejsca do pracy na komputerze i zamieść w naszej galerii.

Na 10 autorów najciekawszych zdjęć czekają designerskie myszki Microsoft Hardware

4 myszki Microsoft Arc Touch Mouse 

Stylowa i przyciągająca wzrok bezprzewodowa mysz Arc Touch Mouse to coś więcej niż zgrabny gadżet. Już nie musisz pamiętać o jej wyłączaniu, żeby nie rozładować baterii - po prostu wyginasz ją w łuk i mysz zaczyna działać, spłaszczasz - i wyłączoną chowasz do kieszeni lub torebki.

Zamiast kółka do przewijania jest tu płytka dotykowa, która reaguje na szybkość ruchu - niezależnie czy uważnie przeglądasz, czy szybko przelatujesz wiele stron, zapewnia wyjątkową precyzję. A dzięki technologii BlueTrack1 mysz będzie bezbłędnie działać wszędzie, nawet na chropowatej desce lub na dywanie.

 
3 myszki Microsoft Arc Mouse  
Ergonomiczna składana
mysz do komputerów przenośnych - wygodna i elegancka. Zamiast kłopotliwego przewodu ma maleńkie urządzenia nadawczo-odbiorcze USB. Po złożeniu mysz mieści się w kieszeni lub torebce równie łatwo jak telefon komórkowy.
   
3 myszki Microsoft Explorer Touch Mouse
Lśniąca i stylowa mysz Explorer Touch Mouse designem przypomina samochód wyścigowy. I rzeczywiście, zaawansowana technologia 4-kierunkowego przewijania rewelacyjnie przyspiesza i ułatwia nawigację. Jest idealna do zabawy, surfowania po sieci i do pracy, np. z arkuszami Microsoft Excel.

Aby wziąć udział w konkursie, w dniach 16-25 kwietnia 2012 roku zamieść konkursowe zdjęcie na galeria.czasnawnetrze.pl - wystarczy skorzystać z formularza.

Zapraszamy do zabawy!